Mynet Trend

Aile Arasında filminin oyuncuları kimdir? İşte konusu

Aile Arasında filmi dev oyuncu kadrosu, farklı konusu ve eğlenceli çekimleri ile önce beyaz perdede daha sonra ise televizyonlarda yayınlanarak izleyicileri tarafından büyük beğeni topladı. Gülse Birsel'in hem yazıp hem oynadığı filmin oyuncu kadrosu ise konuşmaya değer. Fikret ve Solmaz arasında geçen bazen komik bazen trajikomik hikayenin anlatıldığı Aile Arasında filminde mizah ise hiç azalmıyor. Peki, Aile Arasında filminin oyuncuları kimdir? İşte konusu....

Aile Arasında filminin oyuncuları kimdir? İşte konusu

Aile Arasında filminin oyuncuları, filmi sinemada ya da televizyonda izleyen birçok izleyicinin gündeminde yer alıyor. Bir müzikholde çalışan Solmaz'ın genç kızını evlendirmek istemesi ve bunun için düzenli bir aile izlenimi yaratmak istemesi, Solmaz'ın Fikret ile tanışmasına sebep oluyor ve böylece film başlıyor. Aile Arasında filmini kadrosunda Gülse Birsel, Demet Evgar, Ayta Sözeri, Erdal Özyağcılar ve Engin Günaydın gibi oldukça ünlü isimler yer alıyor.

AİLE ARASINDA FİLMİNİN OYUNCULARI KİMDİR?

Demet Evgar – Solmaz

Engin Günaydın – Fikret “Fiko”

Devrim Yakut – Mükerrem Kurt

Ayta Sözeri – Behiye

Erdal Özyağcılar – Haşmet Kurt

Gülse Birsel – Mihriban

Fatih Artman – Emirhan Kurt

Şevket Çoruh – Necati “Neco” Balcılar

Su Kutlu – Zeynep Balcılar

Derya Karadaş – Leyla

Deniz Hamzaoğlu – Kahraman Kurt

Devin Özgür Çınar – Gülümser Kurt

Rıza Akın – Muharrem Aladağ

Erdal Cindoruk – Ruhi

Arif Erkin – Dede

Ünal Yeter – Okan

AİLE ARASINDA FİLMİNİN KONUSU

Nevrotik Fikret ve vokalist Solmaz’ın farklı insanlar ile olan 21 senelik ilişkileri aynı gün içinde sona erer ve ikili aynı gün birbiri ile tanışır. Bu sırada Solmaz’ın kızı olan Zeynep, ailesi hakkında yalan söylediği Adanalı erkek arkadaşı Emirhan ile evlenmek ister. Fikret’e, Solmaz’ın emniyet müdürü olan babası rolünü yapması teklif edilir. Aile arasında yapılması düşünülen düğün, damadın ailesinin isteğiyle büyür ve Fikret, hayatının rolünü canlandırmak durumunda kalır. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön