MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Aile'nin Leyla Soykan'ı Canan Ergüder'in eşi bakın kim çıktı! Meğer aynı dizide...

Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un üstlendiği Aile dizisinde Leyla Soykan karakterine hayat veren Canan Ergüder başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Özel hayatı merak edilen ünlü oyuncunun eşinin kim olduğunu duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi. Canan Ergüder'in eşi de meğer kendisi kadar ünlüymüş...

Aile'nin Leyla Soykan'ı Canan Ergüder'in eşi bakın kim çıktı! Meğer aynı dizide...

Meme kanseri hastalığından dolayı uzun süre tedavi gören Canan Ergüder, yaşadığı zor dönemi atlatarak yeniden izleyicisinin karşısına çıktı. Şimdilerde Show Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Aile'de Leyla Soykan karakterine hayat veren Canan Ergüder'in eşi de tanıdık çıktı.

Daha önce Güllerin Savaşı, Menajerimi Ara, Behzat Ç., Oğlum gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu 2 evlilik yapmış. 46 yaşındaki Canan Ergüder, 2017 yılında ünlü oyuncu ile nikah masasına oturmuş.

Canan Ergüder 3

Mutlu bir evlilik sürdüren ünlü oyuncunun eşini gören şaşıp kalıyor. Meğer ikili, dizi setinde tanışmış.

Canan Ergüder eşi

Canan Ergüder, Güllerin Savaşı dizisinde Gülfem karakterine hayat veriyordu. Dizide Tibet karakterini canlandıran ünlü oyuncu Kenan Ece ile o dönem aralarında aşk başlamış ve mutlu birliktelik evlilik ile taçlandırılmış. Çiftin 2018 yılında oğulları Ece Demir dünyaya geldi.

Canan Ergüder 22

Tam ismi Cahit Kenan Ece olan oyuncu, 24 Aralık 1980 yılında Dubai'de dünyaya geldi. Dedesi Turgan Ece, Galatasaray Spor Kulübü'nün eski yöneticilerindendir. Babasının ismi ise Murat Ece'dir.

kenan ece 1

Aynı zamanda Türkiye'nin ilk dünya güzeli olarak seçilen ve piyanist olan Keriman Halis'in yiğenidir.

kenan ece eşi 2

Kenan Ece son olarak Sadakatsiz dizisinde "Turgay" karakteriyle ekranlarda yer aldı.

kenan ece 3

Canan Ergüder 2

Canan Ergüder 1

Canan Ergüder 33


Vitrin


En Çok Aranan Haberler