Alessandra Ambrosio denizde çocuklar gibi eğlendi

Brezilya model Alessandra Ambrosio, hafta sonunu Malibu'da geçirdi.

Hafta sonunu çocuklarıyla Malibu'da denizin tadını çıkararak geçiren ünlü model kusursuz fiziği ile nefes kesti.

BGUS_1960886_009

39 yaşındaki eski Victoria's Secret meleği olan Alessandra Ambrosio, vücudunu saran kırmızı bikinisiyle adeta 'hala en güzel melek benim' dedi.

BGUS_1960886_003

ALESSANDRA AMBROSİO KİMDİR?

Alessandra Ambrosio, 11 Nisan 1981 yılında Brezilya Erexim’de dünyaya geldi. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

Modelin üstlendiği ilk önemli iş, Elle Dergisi'nin Brezilya baskısının kapağı için poz vermesi oldu. Ününü yavaş yavaş arttırmaya başladı ve 2000 yılında Guess markası, modeli sonbahar koleksiyonunu tanıtmak için kullanmaya karar verdi. Guess, Victoria's Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapan Ambrosio'nun tüm dünyada ün kazanması, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti.

Victoria’s Secret markasının dünyanın birçok ülkesinde merakla beklenen defilelerine ilk kez 2000 yılında çıktı ve 2004 yılında baş model oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
şu karı güzel mi ya hiç bi numarası yok benim gözümde
deniz super bizim buaralar ot cop pislik icinde akdeniz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler