Aleyna Tilki'den eleştirilere inat bikinili paylaşım

Geçtiğimiz günlerde bikinili görüntülenen ve kilosuyla eleştirilen Aleyna Tilki sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Tilki sarı bikinisiyle paylaşım üstüne paylaşım yaptı.

Aleyna Tilki'den eleştirilere inat bikinili paylaşım

Aleyna Tilki ne yapsa ne söylese olay! Bir yandan konserden konsere koşturan Tilki, bir yandan da çıkardığı şarkılarla kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanıyor.

Bodrum tatilinde aldığı kiloların yanı sıra bikini seçimiyle de adından söz ettiren Aleyna Tilki gündemden düşmüyor. Tilki eleştirilerin ardından kendi de bikinili hallerini paylaşmış ve şu savunmayı yapmıştı:

1

"Şu anda 5 kilo verdim, istemeyerek verdim, çok tempolu çalıştığım için o günden sonra çok fazla konserim oldu. Çok kilo verdim. Veriyorum ,alıyorum. Aleyna Tilki ölçüsü bu işte. Yoğunluğuna göre kilo alıp veren halim yani. Çok seviyorum gerçekten bedenimi, ruhumla çok yakıştığını düşünüyorum. O yüzden de aşırı mutluyum yani. Ruhuma ve bedenime sahip olduğu için çok mutluyum."

2

Kendiyle barışık olan Aleyna Tilki yine tatile çıktı ve bu sefer sarı bikinisiyle poz verdi.

3

Arkadaşlarına poz üstüne poz veren Aleyna o hallerini sosyal medya hesabından paylaştı. Tilki'nin paylaşımı anında olay oldu ve paylaşıma yorum yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
daha dünkü çocuğun yaptığına bakın rezillik allah sana akıl fikir versin
@sefatkilk çocuk mu???!!!
@sefatkilk dunki cocuk dedi zaten önceden yani simdi buyudu:)
Bu kızı sevmem hareketlerınden dolayı ama vucudu 10 numara. Kılolu dıyenler kıskan. kezbanlardır. Erkekler boyle vucut sever.
Tam müslüman Türk kadını!
@toprak3380 Kapalıların ne olduklarını göruyoruz.
@orhan_1992_tsavp kapalılara nasıl geldin batıyorlar sanırım sana müslüman ülkede isterseniz bide kapalılıgı yasaklayın utanmaz
kıllı olan değil mi bu :))))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler