Aleyna Tilki'den Reynmen'e: Çomar show!

Reynmen’in yeni şarkısı Ela yüklenmesinin üzerinden 24 saat geçmeden 17 milyondan fazla kez izlendi. İlk gün izlenme rekorunun Reynmen’den önceki sahibi Aleyna Tilki isim vermeden “Çomar show” diyerek Reynmen’in başarısını dikkate almadığını ima etti!

Aleyna Tilki'den Reynmen'e: Çomar show!

Reynmen lakabıyla tanınan ünlü YouTuber Yusuf Aktaş, yeni şarkısı Ela'nın klibiyle müzik dünyasına damga vurdu. Derdim Olsun şarkısıyla milyonlarca izlenmeye ulaşan Reynmen'in yeni klibi Ela'nın yüklenmesinin üzerinden 24 saat geçmeden 13 milyondan fazla kez izlendi.

Aktaş'ın başarısına ilk eleştiri ise meslektaşları Işın Karaca ve Aleyna Tilki'den geldi.

10 DAKİKADA 1 MİLYON İZLENME

Reynmen'in Derdim Olsun şarkısı 24 saatte 11 milyon kişi tarafından izlenmişti. Ela, 10 dakikada yaklaşık 1 milyon izlenmeye ulaşırken, kısa sürede YouTube trend listesinde de ilk sıraya yerleşti. Reynmen'in bir önceki şarkısı Derdim Olsun da toplamda 220 milyondan fazla kez izlendi.

Işın Karaca, Reynmen'in klibinin izlenme oranını Instagram hesabından paylaşarak "Düşünsenize dinlenmeden beğeniliyorsun, piyasa o kadar elinde" demişti.

Reynmen ise kendisini eleştiren Karaca'ya klibin izlenme oranını paylaşarak cevap verdi. Reynmen paylaşımında şunları söylemişti:

"Cahil olmak ne güzel şey, her şeyi biliyorsunuz. Hayır üzülüyorum, inanmış bir de bu söylediğine. Baya İngilizcesini yazıp inandırmış, yazık günah ya Allah'ım esirgesin"

"ÇOMAR SHOW"

Instagram hesabından video paylaşan Reynmen, dünya müzik listesinin bir numarasına oturan ilk Türk kendisinin olduğunu söyledi.

sarkisi-rekor-kiran-reynmen-e-ilk-tepki-isin-12242644_802_m

Ardından Aleyna Tilki, Nasılsın Aşkta şarkısının dünya müzik listesinin birinci sırasında olduğunu gösteren bir tweeti kendi sayfasında yayınlayarak "Çomar Show" ve "Derine inme çıkamazsın" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
ergenliği tamamlayamamis, yarıda kalmış bu genç kızımıza acil şifalar!
@kweno dünyanın ilk beş sanatçısıdır aleyna tilki
Bunlarin hepsi hikaye bunlari yurtdisinda turklerden baska taniyan yok
@tolga_korkmaz_1973 nasıl yok be aleyna tilki ülkemizin gururu olmaktadır 46 ülkede kasetleri satmaktadır rihanna beyonce jenifer lopez ve daha biçok sanatçıdan daha iyi bir ses daha zeki olmaktadır
@tolga_korkmaz_1973 trollse komik, değilse daha komik :D
Amann ayaklar baş başlar ayak oldu. Kimleri şarkıcı yerine koyar olduk böyle
@aysspar kimi koyacaktık gerçek sanatçı aleyna tilkiye helal olsun tarkan gibi soytarılarımı sanatçı yerine koycaz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler