MAGAZİN

Aleyna Tilki 'İşte Bu Benim Masalım'dan 2 milyon TL kazandı

Cemal Can Canseven ile İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrol oynayan Aleyna Tilki dizinin 8 bölümü için 2 milyon TL aldı.

Aleyna Tilki 'İşte Bu Benim Masalım'dan 2 milyon TL kazandı

Aleyna Tilki'nin ilk dizi projesi "İşte Bu Benim Masalım"ın çekimleri önümüzdeki hafta bitiyor. 8 bölümlük proje için 20 yaşındaki popçuya ödenen para dudak uçuklattı. Tilki'ye 8 bölüm için 2 milyon TL ödendi.

Beren Saat'in bile Netflix'in Atiye dizisi için bölüm başına 150 bin TL aldığı dijital dünyada Tilki'nin 250 bin TL alması çok konuşuluyor.

İşte Bu Benim Masalım IMDb platformunda 10 üzerinden 1.7 puan alarak Türk dizi tarihinin en düşük puan alan dizisi oldu.

Yurt dışına gitmeye hazırlanan genç popçu aynı anda hem dizi, hem de müzik çalışmalarını bir arada yürütmeye çalıştığı için de sık sık sağlık sorunları yaşıyor. Doktor kontrolünde olan Aleyna Tilki geçen günlerde kas spazmı geçirmişti, şarkıcının son olarak tansiyon sorunu yaşadığı da ortaya çıktı. (TV100)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Acunun parası bol dağıtıyor gereksiz kişilere gün gelir çok arar o paraları
aramaz kardeş..gereksiz programlarını ülkenin yarısı izlerken reklamdan kazandığı para onun yedi sülalesini ihya eder...
1.5 MİLYON 2 milyon gecelik 50 bin TL den hesaplayın buna gecelik 50 100 veren vardır bence
@hedefmars_2018 Acun'a babasından mı kaldı?.zar zor geçinen bir muhabirken bir anda medya patronu oluverdi.Şimdi abuk-subuk programlarla milletin kalitesini düşürmekte.20 yıla yakındır TV ler de neden hiç gerçek sanatçı değilde tilkiydi,kurttu çıkardıklarını düşündün mü hiç?
acun un paralari seyma bitiremedi aleynami bitirecek.
yazık günah paraya mundar olmuş
Geri Dön