Aleyna Tilki’den şaşırtan yorum! 'Keşke herkes çıplak gezse'

Son zamanların en dikkat çeken magazin figürlerinden biri olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, yine çok konuşulacak bir açıklamalara imza attı.

Aleyna Tilki’den şaşırtan yorum! 'Keşke herkes çıplak gezse'

Sen Olsan Bari ve Cevapsız Çınlama şarkısıyla popüler olan genç şarkıcı Aleyna Tilki, yine isminden söz ettirmeyi başardı. Uçankuş TV'ye konuk olan 17 yaşındaki şarkıcı, çok yüksek sesle güldüğü için bazı mekanlardan kovulduğunu itiraf ederken, 'çıplaklık' konusundaki sözleriyle hayranlarını şaşırttı.

"İÇİMDEN GEÇENLERİ SÖYLESEM, BENİ SINIR DIŞI EDERLER"

Keşke ayıp olmasaydı da herkes çıplak gezseydi diyen Aleyna Tilki, "İçimden geçen her şeyi Tweet atsam beni sınır dışı edenler." dedi. Kendini çok beğenen Aleyna, aynaya her baktığında ne kadar mükkemmel olduğunu da söylemeden edemedi.

ALEYNA

ALEYNA TİLKİ KİMDİR?

Aleyna Tilki, 2014 yılında TV 8'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılarak adını duyurmuştu. 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki Konya doğumludur. Annesi Trabzon Of'lu olan Tilki'nin babası ise Rus göçmenidir. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Dj Emrah Karaduman ile birlikte çıkardıkları Cevapsız Çınlama şarkısı ile Youtube'da çok fazla dinlenmiştir.

aleyna-tilki-den-carpici-sozler-keske-herkes-10026910_6021_m

ALEYNA TİLKİ EGOSU

Popülaritesi gün geçtikçe artan Tilki'ye karşı antipati duyanların mazeretleri ise güzel şarkıcının bir programda sarf ettiği ''Benim 1 yaşından beri fanlarım var'' ve '' Herkes beni parmakla gösteriyor sürekli'' gibi açıklamaları oldu. Tilki, ayrıca; “Ben ünlü bir çocuktum zaten. Hep popüler büyüdüm. Parmakla gösterilen bir çocuktum. Oturduğum semtte tüm insanlar beni tanırdı. Okula başladığımda herkes beni tanırdı. Bu yüzden hep popülerdim. Buna rağmen beni sevmeyenler olmuştur. Bu da hiç değişmemiştir zaten. Eleştirileri, kıskançlıkları hoş görüyorum. Çünkü bu benim ilk defa yaşadığım bir şey değil. Çocukluğumdan beri yaşıyorum bunu” sözlerini de sarf etti. Bu sözler sonrası Tilki'ye egosu ayrı kendisi ayrı gibi yakıştırmalar yapılıp Aleyna Tilki ve egosu diye hitap ediliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
helal olsun kıza ıcınden gelenlerı soyluyor
Tam bir ergen yazık sana
sen gez çıplak kızım o kadar istiyorsan allahın manyağı yaaa
İÇİNDEN GEÇENLERİ SÖYLÜYOR. AFERİN SANA KIZIM. EN AZINDAN SENİ OLUMSUZ ELEŞTİRENLER KADAR RİYAKAR DEĞİLSİN.
SEN ZATEN ÇIPLAK GEZİYORSUN
allah akıl fikir versin böyle nesilelr geleceğine hiç gelmesin
Kim demiş avrupa insanı medeni? Ne edep var ne haya,çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni. Desenize hayvanlar bizden daha medeni! Mehmet Akif Ersoy
bu yaşta bu şöhreti kaldırmak kolay değil psikosu bozulmuştur bunun !!
ben olsam içimden geçeni yaparım hadi çıplak gezelim mi aleyna....? varmısın.
bayılıyorum bu kıza ya. üstünde bi ton örtüyle geziyorl bazıları hahaha :D
yoldan geçeni sanatcı diye gözümüze sokuyorlar üç kuruş için bir genç kızın tüm hayatı ile oynuyorlar Allah anasına babasına akıl versin..
Kızkizim ne güzel sesin var. Çokta güzelsin. Ihtiyacın var mı böyle şeylere. Bu kizin annesi babasi niye bu kiza yol yordam ogretmiyor? Akli basinda bir tane yetişkin yok mu etrafında?
4-5 Sene daha ergenlik halleri devam eder bunun :)
Ben elbise giyen tilki hiç gormedim...
gençliğine verin
bir lafa bakarım laf mı diye birde söyleyene bakarım adam mı diye...
önce edep... ????
çok yakındır akıl hastenesine yatırılar şımarığı şöhret ağır gelmeye başladı
çoluk çocuğu ünlü yaparsanız böyle olur medya.
yarı çıplak gezmek yetmemiş
EVDE NAPIYORSANIZ YAPIN DIŞARDA GİYİN YOKSA ARISI VAR SİNEĞİ VAR MAZALLAH ALERJİN VARDIR CİLDİN BOZULUR
herkes imanı kadar giyiniyor
zaten ergen 16 yasında, neden cok olgun davranıslar bekliyorsunuz anlamıyorum.
hasretle bekliyoruz. heç bir çığır açan insan olursun. utanan sıkılanlara güç ve kuvvet verirsin. durma. fırsat bu fırsat. bu özgürlük, döneminde bunu başar.seni elde,kucakta taşıyalım.hep derim ya aleyna tilkiye özgürlük diye. bu kıyağımı da unutma. hadi bakalım.
ee hani sen giyiniksin, önce sen başla , başkasına karışma. gördüğüm kadarıyla üzerinde kot , tişört vb bişeyler var yani...
mağara devrine gitsin çıplaklar orada . medeni insan kıyafetiyle karizmalıdır.
ilk önce, anne ve babasından başlayalım..
Diğer Haberler