MAGAZİN

Alman gazetesinden bomba Amine Gülşe iddiası!

Alman basını, Amine Gülşe'nin ailesinin 'Erdoğan destekçisi' olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu yazdı.

 Alman gazetesinden bomba Amine Gülşe iddiası!

Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'in Almanya Milli Takımı'nı bıraktığını açıklamasının yankıları devam ediyor. Almanya Milli Takımı'nın başarısızlığının sorumlusu olarak Mesut Özil'i gösteren Bild Gazetesi şimdi de yıldız oyuncunun sevgilisi Amine Gülşe'yi hedef aldı.

5b5975f266a97cdd59976177

Gazete haberinde Amine Gülşe'nin ailesinin 'Erdoğan destekçisi' olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu öne sürdü.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre, Almanya Milli Takımı'ndan ırkçılık yapıldığı gerekçesiyle ayrılan Mesut Özil'in sevgilisi Amine Gülşe için gazete, çiftin fotoğraflarını yayımlayarak ''Mesut'un sevgilisi bu olayda ne rol oynadı? Bu kız ve ailesinin Mesut'un üzerinde etkisi var mı?'' iddiasında bulundu.

5b59757366a97cdd59976175

Gazete haberinde Amine Gülşe'nin ailesinin 'Erdoğan destekçisi' olduğunu iddia ederek Mesut Özil'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'la fotoğraf çektirmesini isteyenin de Gülşe olduğunu öne sürdü.

Haberde Amine Gülşe'nin oyunculuk kariyerini bırakarak Mesut Özil ile birlikte İngiltere'de yaşayıp yaşamayacağına karar vermediği de iddia edildi.

5b5975f2ae298b08f5f54531

Bild Gazetesi'nin baş editötörü Alfred Draxler, ''Amine Gülşe'nin ailesinin Erdoğan'ın destekçileri olduğu biliniyor. Bu fotoğrafı Gülşe'nin kendisiyle evlenmek isteyen Mesut'tan ısrarla çektirmesini istediği yönünde ciddi iddialar var'' yazdı.

5b59757266a97cdd5f422408

Haberde ikilinin yakın zamanda evleneceği ve Amine Gülşe'nin sıklıkla Mesut Özil'e destek ve aşk mesajları da atarak kafasını karıştırdığı ifade edildi.

NELER YAŞANMIŞTI?

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, 2009'dan bu yana 92 kez giydiği ve 23 gol attığı Almanya Milli Futbol Takımı'ndaki kariyerini noktaladığını belirtti.

5b597573ae298b08fbf85c57

ALMANLAR RAHATSIZ OLDU

29 yaşındaki futbolcu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmesinden dolayı kendisi ve bir diğer Türk asıllı Alman oyuncu İlkay Gündoğan'ı, seçim kampanyasına alet olmakla suçlayan Almanya Futbol Federasyonu (DFB) Başkanı Reinhard Grindel'i haksız davranmakla eleştirdi.

Bu gelişmelerin ardından Amine Gülşe, sevgilisi Mesut Özil'e sosyal medyadan yayınladığı mesaj ile destek oldu.

Amine Gülşe, "Her zaman yanındayım, seninle gurur duyuyorum aşkım" derken Mesut Özil ise bu mesaja, "Aşkım benim, iyi ki varsın" diyerek yanıt verdi.

5b59757366a97cdd5f42240a

24 yaşındaki Amine Gülşe daha önce yaptığı açıklamada Mesut Özil ile evlendikten sonra şartlar uygun olursa Türkiye'de yaşamak istediğini dile getirmişti.

Evlilik yolunda ilerleyen ikiliden Mesut Özil'in geçen günlerde Amine Gülşe için düğün öncesi İstanbul'dan 15 milyon TL'ye ev aldığı da iddia edilmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Haber de kabak tadı verdi. Almanyada ırkçılık var ise çıksın Alman vatandaşlığından gelsin Türkiye ye Türk vatandaşı olsun. Bakalım kaç sene kalabilecek Türkiyede görelim !!! Sen gel bir de akepe irkçılıgını gör.
Destek verebilirsin sevebilirsin o zaman bitsin bu hasret gelin Türk vatandaşı olun ve Türkiyede yaşayın !!!! Gel yavrum gel...
kusudrdular, resmen kudurdular! Gün gecmiyor ki Mesut hakkinda kötü bir haber cikmasin, resmen irkcilik, simdi de kiz arkadasina taktilar, Allah hepsinin en kisa zamanda belasini versin, amin.
Geri Dön