Mynet Trend

Annesinin vefatından sonra ilk kez görüntülenen Hande Erçel'in olaylı gecesi

Yakın zaman önce annesini kanserden kaybeden oyuncu Hande Erçel önceki akşam görüntülendi. Erçel'in şoförü, görüntü almak isteyen gazetecilerin üzerine araba sürdü.

Genç oyuncu Hande Erçel, donör olduğu annesi Aylin Erçel, 11 Ocak'ta hayatını kaybetti. Annesinin vefatından sonra ilk kez görüntülenen Erçel'in gecesi olaylı geçti. Erçel, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

ANNESİNİN ÖLÜMÜNDEN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Halka dizisiyle ekranlara geri dönen oyuncu Hande Erçel, annesinin ölümüyle adeta yıkıldı. Sağlık durumu iyiye giden annesinin ani ölüm haberini alan Erçel, günler sonra ilk kez görüntülendi. Eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile barıştıkları iddia edildi. Hatta Dalkılıç'ın arabası oyuncu Hande Erçel'in evinin otoparkında görüntülendi. Önceki akşam görüntülenen Erçel, muhabirlerin sorularını yanıtsız bıraktı.

annesinin-olumunden-sonra-goruntulenen-hande-11730051_4279_m

ŞOFÖRÜ ARACI GAZETECİLERİN ÜZERİNE SÜRDÜ

Güzel oyuncunun şoförü ise görüntü almak isteyen gazetecilerin üzerine araba sürdü. Oyuncu, muhabirin "Şoförünüz arabayı üzerimize sürüyor" demesine ise cevap vermeyerek kafasını çevirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
edepsiz herif Başka zaman ünlü olmak gündemde kalmak için gazetecileri kendileri davet eder karının anası ölmüş gazetecilere saldırıyor oysa onlar haberciler işlerini yapacak erçele gelince allah bilir alkollüdür türkiyede bayan sanatçı çıkmıyorki ancak baldır bacak güzeli çıkıyor Ne zaman gündemden düşerlerse çıkıp bir demeç patlatıyorlar efendim bana bilmem ne yılında tecavüz edildi efndi yönetmen ahlaksız teklifte bulundu işte türkiyedeki bayan sanatçılarının içler acısı durumu alayışenpanze olmuş
Sıfatına haiz, nokta !
Bu basın mensuplarını anlamakta güçlük çekiyorum.Yahu bunlar şöhretleri için size eli mahkumlar.TRAFİKTE CANINI TEHLİKEYE NEDEN ATARSIN.TRAFİKTE BU DENLİ HABERCİLİK AKIL İŞİ DEĞİL. Ölen ölmüş,nasıl ölmüş,neden ölmüş hepsi basında çıktı.Nedir bu kifayetsizlerin arkasına düşmek.
Geri Dön