Antalya'da sosyal medyayı ayağa kaldıran sapıklık! Eşeğin cinsel organını iple bağladılar

Antalya'da, bir ucu boynuna, diğer ucu da cinsel organına bağlanmış iple araziye bırakılan eşeği, veteriner hekim Fevzi Uzun kurtardı. Sahipsiz hayvanları beslediği sırada eşeğin durumunu fark eden Uzun, ipi kesip hayvanı kontrol ettikten sonra araziye yeniden bıraktı.

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi sorumlusu veteriner hekim Fevzi Uzun, dün mesai sonrası evinin bulunduğu Beycik Mahallesi'nde her akşam yaptığı gibi sahipsiz hayvanları beslemeye çıktı. Saat 19.00 sıralarında Uzun'un yanına bir eşek yaklaştı.

YANINA YAKLAŞINCA FARK ETTİ

Hayvanın bir anda ürkerek uzaklaştığını gören Fevzi Uzun, yanına yaklaştığında durumu fark etti. Fevzi Uzun, eşeğin boynuna bağlı ipin diğer ucunun ise hayvanın cinsel organına sıkı biçimde bağlandığını gördü.

Otomobilindeki çakıyla ipleri kesen veteriner hekim Fevzi Uzun, hayvanı yaşadığı acı durumdan kurtararak, besledikten sonra serbest bıraktı.

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Eşeğe yapılan eziyeti cep telefonu kamerasıyla kaydeden Uzun'un sosyal medyada paylaştığı görüntüler, izleyenlerden büyük tepki aldı.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
belki kendi cinslerini taciz ediyordu? ,niye kurtardınız ki?
peki evlerinde hayvan besleyip onlari da hadım eden insanlarin bunu yapanlardan farki ne sizce sormak istiyorum?
senin gibi pislikleride taciz etsin o zaman gerizekali senii
yapanın ALLAH belasını verir inş
allah bunlari yapana ins cezasini verecek
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler