Mynet Trend

Apex Legends’ta Leviathanlar tekrar harekete geçti

Apex Legends evreninin büyük deniz canavarları, Leviathanlar, hareket etmeye devam ediyorlar.

Apex Legends’ta Leviathanlar tekrar harekete geçti

Adaya doğru hareket etmeye başladıkları günden birkaç gün sonra, Leviathanlar tekrar harekete geçti.

Apex evreninde bulunan devasa deniz canavarları büyük bir yıkıma yaklaşıyorlar. Bir Reddit kullanıcısına göre, devasa canavarlar Slum Lakes tarafına doğru hareket ediyor. Nereye gittiklerinden tam olarak emin değiliz, fakat bu iki canavarının haritayı altını üstüne getirme ihtimali oldukça yüksek.

Leviathanların hareket etmesi tamamiyle tesadüfi de olabilir, fakat Sezon 2’ye yaklaştığımızı düşünerek, bir oyun içi etkinliğinin parçası olabileceğini söylemek de mümkün. Leviathanların bu hareketiyle beraber, Sezon 2 başlamadan evvel haritada büyük bir iz bırakacağı ön görülüyor.

Slum Lakes bölgesine mi bir şey yaparlar yoksa bazı dağlara mı vururlar tam olarak bilmiyoruz. Fakat, yıkım oldukça yakın gibi gözüküyor.

Leviathanlar Titanfall evrenindeki en büyük yaratıklar, fakat Apex Legends resmi Instagram hesabından atılan bir gönderiye göre L001 stres altında ve hareket etmesine yol açıyor. Bu mesaj, belki de Leviathanların kendilerinden daha büyük bir canavardan kaçmaya çalıştıklarının ipucunu veriyor olabilir. Tabi, bunların hepsi spekülasyon.

Leviathanların neyin peşinde olduğunu öğrenmek için bir sonraki etkinliklerini bekleyeceğiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön