MAGAZİN

Aslı Enver’in çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı! Sevenlerini yıllar öncesine götürdü!

Aslı Enver’in çocukluk fotoğrafı ortaya çıktı! Sevenlerini yıllar öncesine götürdü!

Geçtiğimiz aylarda adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile yaşadığı flörtle gündeme gelen Aslı Enver adeta inzivaya çekildi. Dizi ve film setlerine ara veren güzel oyuncu magazin gündeminden de uzak durmayı tercih etti. Sosyal medya gönderilerinin sayısını arttıran Aslı Enver çocukluk fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Başarılı yıldızın paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı oldu.

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya karakterine hayat veren Aslı Enver, dizi ve film çekimlerine bir süre ara verdi. Bir dönem çalkantılı aşk hayatıyla gündeme gelen ünlü sanatçı magazin kulislerinden elini eteğini çekti. Şarkıcı Murat Boz’la bir barışık bir küs devam eden ilişkilerini noktalayan Aslı Enver’in yüzü aşk hayatında bir türlü gülmedi. Eski basketbolcu Kerem Tunçeri’yle yakınlaşmaları da istediği gibi sonuçlanmayan Aslı Enver ailesiyle zaman geçirmeye başladı. Ailesiyle sık sık bir araya gelen Aslı Enver çocukluk fotoğrafını paylaşarak abisinin doğum gününü kutladı.

‘GÖBEK ADIM AYTEN’

aslı enver

Yaz tatilini ailesiyle geçiren güzel oyuncu abisi Akın Enver’in doğum gününü kutlamak için arşivini açtı. 36 yaşındaki ünlü sanatçı Instagram hesabından çocukluk fotoğrafını paylaştı. Takipçilerini yıllar öncesine götüren Aslı Enver hayatıyla ilgili sırrını ilk kez açıkladı.

ayten

Sevilen oyuncu göbek adının Ayten olduğunu itiraf etti. Yaptığı paylaşımın sonrasında Aslı Enver’in özellikle üniversite yıllarında Ayten ismini kullandığı ortaya çıktı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımda Ayten ismini sevdiğini de söylemeyi ihmal etmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön