Aslında Bir Kedi Olduğunu İddia Eden Norveçli Kız: "Yanlış Türde Doğdum..."

Bizim burada olsan seni sokağa terk ederlerdi bacım :((

Aslında Bir Kedi Olduğunu İddia Eden Norveçli Kız: "Yanlış Türde Doğdum..."

Kedi kızımız eksikti!

Norveç'in Oslo şehrinde yaşayan 20 yaşındaki Nano size insan gibi gözükebilir ama değil. En azından o böyle olduğunu iddia ediyor; o bir kedi :)

NRK P3 Verdens Rikeste adlı Youtube yayıncısının "kedi kızımız" ile yaptığı röportajın videosu çok kısa bir sürede 1.5 milyona yakın kişi tarafından izlendi.

Kızımız 16 yaşına kadar normal bir insanken birden ne olduysa kendini kedi gibi hissetmeye başlamış. Ona göre "içindeki kedi ortaya çıkmış".

Kediler gibi karanlıkta görebildiğini, koku duyusunun çok güçlü olduğunu iddia eden bu arkadaşın "kedi özellikleri" bununla da bitmiyor...
Köpek görünce koşarak kaçıyor, sudan nefret ediyor hatta uyumayı en sevdiği yer bilin bakalım neresi? tabii ki kedilerin de en sevdiği yer olan küvet.

En iyi arkadaşı Svien ile de kendi aralarında geliştirdikleri "kedi dili" ile iletişim kuruyorlar. Kedi dili nasıl oluyor derseniz; bildiğiniz miyav miyav işte :)

Kendini bu kadar "kedi" hissetmesine rağmen, röportajda hala bir kedi yakalayamadığından da bahsediyor ilginç kızımız :)

İnsanlar onun bu halini (e doğal olarak) garipserken, erkek arkadaşı Svien sayesinde gelen tepkilere karşı daha güçlü durabilmiş Nano. Svein'den "ruh ikizim" diye bahsediyor zaten... Evlenip bol bol yavru kedi yapacaklar mı? Az sonra... :)

Yukarıda bahsettiğimiz gibi; çift kendi aralarında, ikisine özel bir kedi dili geliştirmiş. Svein bunu şöyle açıklıyor.

"Nano aniden ve hızlıca 3 kere miyavlarsa bu gidelim demek oluyor. İletişimimizi böyle kurmaya alıştık biz. Normal insanlara garip gelse de çıkardıdığımız sesler ile biz gayet iyi anlaşıyoruz."

Bu arada çiftimiz birbirine yakışıyor değil mi? Adeta bir kedinin iki yarısı gibiler :))

Psikolog "içine atma, hep o yüzden oluyor bunlar" demiş... Şaka şaka :)

Bu durum için birden fazla kere psikologuna giden Nano'ya doktoru "büyüdükçe bu durumdan kurtulacaksın" demiş.

Fakat o artık böyle yaşayacağını, bundan sonra hayatına kedi olarak devam etmek istediğini söylüyor. Bu da kanala verdiği röportaj...

Sosyal medyamızdan tepkiler ise gerçekten yaran cinsten...

Artık kızımız ne yiyip ne içti de bu hale geldi diye merak eden olursa diye şuraya da böyle bir içerik bırakalım...

Ağız Sulandırır: 35 Ülkenin Efsane Ulusal Yemekleri...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler