Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, emlak zengini çıktı

O Ses Türkiye'de uzun süredir jüri üyeliği yapan, aynı zamanda grubuyla konser çalışmalarına devam eden Gökhan Özoğuz, kazandığı bütün parayı gayrimenkule yatırıyor.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, emlak zengini çıktı

Sahne ve televizyon programında jürü üyeliği yapan ünlü sanatçı Gökhan Özoğuz, geleceğini garanti altına almak için birçok ünlü isim gibi kazancını farklı yatırım alanlarına yönlendiriyor.

MESLEKTAŞLARI İLE AYNI YOLU İZLİYOR

HT Magazin'in haberine göre kimi arsa, kimi ev, kimi borsa, kimi taksi plakası, kimi restorana yatırıyor. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da birçok meslektaşı gibi tam bir emlak yatırımcısı çıktı.

gökhan_özoğuz_1

EMLAK ONDAN SORULUR

Beylerbeyi'nde ve Balat'ta ikişer evi olan sanatçı, son olarak Beykoz Konakları'ndan bir villa aldı. Bağlı olduğu Cerrahi tarikatına yakın olmak için Karagümrük'te aldığı üç katlı evi restore ettiren Özoğuz'un, kardeşi Hakan'la ortak Caddebostan'da aldığı bir dairesi daha mevcut. Bu yedi evin dışında Kaz Dağları'nda bir arsa satın alan sanatçının iki adet de cipi bulunuyor.

KAYITLARI PAHALI TESİSLERDE YAPTIRIYOR

gökhan_özoğuz_2

Albümlerinin kayıtlarına oldukça titizlenen Gökhan Özoğuz, stüdyo kayıtlarını yurtdışındaki pahalı tesislerde yapmayı tercih ediyor.

HEM KONSERDEN HEM DE JÜRİ ÜYELİĞİNDEN KAZANIYOR

Gökhan Özoğuz, grubuyla konserden konsere koşmasının yanı sıra uzun zamandır televizyonda jüri üyeliği yaptığı programdan ciddi bir gelir elde ediyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Adam kişiliğiyle karakteriyle maneviyatıyla mükemmel biri..
hala saf bebek ruhuna sahip..çok temiz kalmış ender kişilerden.
Diğer Haberler