Avengers oyunu şimdi de kitap oluyor

2 milyar doları aşan hasılatıyla 2019’a damga vuran Avengers Endgame tüm dünyada büyük ses getirmişti. Böylesine bir yapımı PC ve konsollarımızda oynamak elbette büyük zevk verirdi.

Avengers oyunu şimdi de kitap oluyor

Aslında yapımcılar uzun süredir Avengers’ı sanal aleme transfer etmek için çabalıyordu. Sonunda Square Enix ve Crystal Dynamics beklenen duyuruyu yaptı.

Marvel’s Avengers oyunu ilk duyurulduğunda büyük heyecan yaratmıştı. Fakat yayınlanan ilk tanıtım videosuyla birlikte bu heyecan yerini hayal kırıklığına bıraktı. Oyunda yer alan karakter modellemelerinin filmde bulunan karakterlere pek benzememesi oyun severleri adeta isyan ettirmişti. Gelen tüm tepkilere rağmen geliştirici stüdyo karakter modellemelerinde değişime gidilmeyeceğini vurguladı.

Avengers ekibinin dağılması ve tekrardan bir araya gelmesini anlatacak olan oyun hikaye olarak karmaşık bir yapıya sahip. Bunun farkında olan yapımcılar oyun öncesinde bir de kitap yayınlamaya karar verdi.
Marvel’s Avengers oyunu için yayınlanacak olan kitap, oyunun öncesinde geçen olayları konu edinecek. Avengers: The Extinction Key olarak isimlendirilecek olan kitap oyunun çıkışından yaklaşık olarak 1.5 ay önce yani 31 Mart’ta piyasaya sürülecek. Çizgi roman tarzında bir yapıya sahip olan kitapta Avengers ekibinin Zodiac’a karşı verdiği mücadeleye tanıklık edeceğiz.

En çok satan otomobil markaları – Kasım 2019

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler