MAGAZİN

Azize 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Azize dizisi ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncu kadrosu

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Azize'nin 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollerde oynadığı Azize'nin yayın tarihi de belli oldu. İmkansızlıklarla dolu tutkulu bir aşkı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Azize çarpıcı konusuyla dikkat çekecek. Genç bir hemşire olan Azize, intikam almak için Alpanlar ailesinin içine giriyor. İşte Azize 1. bölüm fragmanı, konusu ve oyuncu kadrosu.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı, yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'in kaleme aldığı, Azize ilk bölümüyle 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanacak.

İmkânsızlıklarla dolu tutkulu bir aşk hikâyesini konu alan Azize, bir intikam ve aşk hikâyesi. Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize'nin hikayesi.

5dce9e72d6684023c060bcbc

Azize, tüm masumiyeti ile suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize 1. Bölüm salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!
Azize’de, Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran, Duygu Sarışın, Selen Öztürk, Tugay Mercan, Başak Daşman, Çetin Sarıkartal, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ufuk Şen Ceylan Bati, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Galip Erdal ve Taha Baran Özbek rol alıyor.

ff63a045-6664-4c06-8238-dd17e152a817

AZİZE 1. BÖLÜM KONUSU

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır.

azize2

Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.

5db0691cae784925d8441315

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön