MAGAZİN

Bade Arazlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Bir Zamanlar Kıbrıs Mine kimdir?

Maria ile Mustafa dizisinde Küçük Maria karakterine hayat veren küçük oyuncu Bade Arazlı, Ahmet Kural’ın başrolünde yer aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde Mine karakterine hayat veriyor. Bade Arazlı, sevimli tavırları, güleç yüzü ve küçük yaşına rağmen oyunculuğuyla dikkat çekiyor…

Bade Arazlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? Bir Zamanlar Kıbrıs Mine kimdir?

İlk olarak Maria ile Mustafa dizisiyle oyunculuğa başlayan Bade Arazlı, Baby D’S, Yanes, Deno Kids, Defacto ve Canada Schools gibi firmaların reklamlarında oynadı. Oyunculuğunun yanı sıra dansta da oldukça başarılı olan Bade Arazlı, hem bale yapıyor hem de jimnastikle uğraşıyor…

BADE ARAZLI KİMDİR?
2006’da İstanbul'da doğan Bade Arazlı, birçok reklam filminde oynarken, dizi ve filmlerde de yer aldı. Oyunculuğa Maria ile Mustafa dizisiyle başlayan Bade Arazlı, Küçük Maria karakterini canlandırdı.


Yusuf Güney Gün Menajerlik oyuncusu olan Bade Arazlı, dansta da oldukça başarılıdır. Bu dalda da eğitim alan Bade Arazlı, bale yapıyor, jimnastik konusunda da oldukça başarılıdır. 

Bade Arazlı, 2021’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı.

ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

*Bir Zamanlar Kıbrıs  (TV Dizisi 2021)

*Maria ile Mustafa (Küçük Maria, TV Dizisi 2021)

Bade Arazlı kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? İşte oynadığı dizi ve filmler…

ROL ALDIĞI REKLAM FİLMLERİ

Baby D’S
Yanes
Deno Kids
Defacto
*Canada Schools

İŞTE BİR ZAMANLAR KIBRIS DİZİSİNİN OYUNCULARI…

Devrim Saltoğlu, Ahmet Kural, Gülper Özdemir, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Pelin Karahan, Miray Akay, Hasan Küçükçetin, Ahmet Sömers, Deniz Baytaş, Nebil Sayın, Hakan Güner, Bade Arazlı ve Emre Törün…

BİR ZAMANLAR KIBRIS DİZİSİNİN KONUSU

Paramparça olan aşklar, yitirilen hayatlar ve varoluş mücadelesi 1963’te adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak adlandırılan olayların başlamasıyla birlikte diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar.

Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir şekilde bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli ise kendi ailesiyle beraber göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri olur. Kıbrıs’ta hayat mücadelesi devam ederken, Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı da Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir.

Adada gizli kahraman olan Ankaralı ile ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesiyle harmanlanan aşkı ise Dereli ailesinin hikâyesi ile iç içe geçer.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler