Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Balkon fantezisi başını yaktı! Herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girmişlerdi

  Hong Kong'ta bir çift balkonda cinsel ilişkiye girdi. O anları gösteren bir video sosyal medyada yayılınca görüntülerdeki kişilerden biri olduğu tahmin edilen bir kadın, polis tarafından tutuklandı. Soruşturmalar sürerken genç kadın kefaletle serbest bırakıldı. Yayılan görüntüler, sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

  Hong Kong'ta balkonda cinsel ilişkiye giren bir çiftin görüntüleri sosyal medyada yayılıp viral olmuştu. Yaklaşık 17 saniye uzunluğundaki videoda yarıçıplak bir kadın ve çıplak bir adamın Hong Kong'da bir balkonda cinsel ilişkiye girdiği görülüyordu. O görüntülerdeki kişilerden biri olduğu iddia edilen 36 yaşındaki kadın Salı günü Sau Mau Ping'de tutuklandı.

  'KAMU AHLAKINA AYKIRI'

  Polis , klibi internette dolaştıktan sonra keşfettiklerini ve davayı bir kamu ahlakına aykırı bir eylem olarak sınıflandırdıklarını söyledi. Şüpheli, soruşturma devam ederken kefaletle serbest bırakıldı ve Temmuz ayı başlarında polise rapor vermesi gerektiği söylendi.

  Çiftin görüntüleri, sosyal medyayı ikiye böldü. Kimileri durumu ahlak yoksunluğu olarak değerlendirip duruma inanamadı. Kimileri ise daha ılımlı yaklaştı ve herkesin özel alanı olan evlerinde dilediklerini yapabileceklerine dikkat çekti.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler