Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan bırakma kararı! Veda konuşması yaptı

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı da olan AK Partili Meclis üyesi ve İBB Meclisi 2.Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ, yeniden aday olmayacağını açıkladı. Göksel Gümüşdağ, İBB Meclisinde yaptığı veda konuşmasında “15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Artık sizi Başakşehir maçlarında görebilirim” dedi.

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'dan bırakma kararı! Veda konuşması yaptı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2. Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, bir daha bu göreve talip olmayacağını belirterek, "15 yıl insan hayatında uzun bir dönem. 15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Bir daha aday olmayacağım. Artık sizi Başakşehir maçlarında görebilirim." dedi.

Belediyedeki görevinin yanı sıra Başakşehir Spor Kulübü Başkanlığı da yapan Gümüşdağ, İBB Meclis toplantısında veda konuşması yaptı.

'BİR DAHA ADAY OLMAYACAĞIM'

Gümüşdağ, 15 yıllık sürenin insan hayatında oldukça uzun bir zaman dilimi olduğunu ifade ederek, "32 yaşında girdim şu an 47 yaşındayım. 15 yıldır buradayım. 3'üncü dönemim bitti. 202 oturuma başkanlık yaptım. 15 yıl insan hayatında uzun bir dönem. 15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Bir daha aday olmayacağım." diye konuştu.

Eşi ve kızı ile birlikte görev yaptığı İBB başkanlarına, AKP ve CHP'nin grup yöneticilerine, tüm meclis üyeleri ve belediye çalışanlarına teşekkür eden Gümüşdağ, "Eğer kendilerini kırdıysam, haklarını helal etsinler. Bu 15 yıllık süreç burada tamamlanıyor. Artık sizi Başakşehir maçlarında görebilirim." ifadelerini kullandı. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
katarlılar hayırlı olsun ...
istanbul kasım paşa osmanlı proje klubüdür OY un siyasetin gidişatına göre hareket eder. gs fb bjk trb ülke futbolunun mafyasıdır futbol hikaye deli paralar döner federasyonu söylemeye gerek yok futbolu değil bu parayı yönlendirir .. bu 4 klubün ayakçıları vardır bursa antep sivas konya vs vs geri kalanda biz futbol oynuyoruz klubüz diye dolanır 3/1 alır .. bunların hepsinin babasıda İDDAA dır maç sonuçlarını iddaa belirler asgari ücretlide hafta sonu çocuğum ile maça gidicem deyip sevinir evinin rızkını bırakır ... hepinizi seviyorum ....
bu dogrumu tff baskani demirorenin sirketi iddaa ihalesinde sona kalan 2 firmadan biri hem tff yonet hemde bahis sirketi sahibi ol yer yerinden oynar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler