'Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın' demişti! Cansız bedeni bulundu!

'Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın'' diyen ve 11 gün önce ortadan kaybolan 2 çocuk annesi Sibel Gökbulut'un cesedi hızlı tren yolu inşaatı yakınlarındaki su kanalında bulundu.

Kırıkkale'de 10 gün önce kayıplara karışan 34 yaşındaki Sibel Gökbulut'un, Karacalı Köyü yakınlarındaki yüksek hızlı tren inşaatına bağlı su kanalında cansız bedeni bulundu. Polis olayla ilgili inceleme başlatırken Gökbulut'un kaybolmadan önce "Başıma bir şey gelirse Müge Anlı'ya çıkın" dediği öğrenildi.

POLİS TEKNİK TAKİBE ALDI!

DHA'nın haberine göre, yalnız yaşayan kızları Sibel Gökbulut'a ulaşamayan ailesi durumu polis ekiplerine bildirdi. Gelen ihbar üzerine inceleme başlatan polis ekipleri, 34 yaşındaki Gökbulur'u bulmak için en son görüştüğü kişileri teknik takibe aldı.

3

'BANA BİR ŞEY OLURSA MÜGE ANLI'YA ÇIKIN'

Bu sırada Müge Anlı'nın programına katılan anne Gülseren Gökbulut, kızının hayatından endişe ettiğini söyleyerek, Kızım kaybolmadan 3 gün önce 'bana bir şey olursa Müge Anlı'ya çıkın' dedi. 3 gün sonra da kayboldu. Kızımı bulmama yardım edin dedi.

2

DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLDÜ!

Programdan kısa süre sonra Karacalı Köyü mevkiinde hızlı tren yolu inşaatının yanındaki su kanalındaki cesedi gören köylüler, polise haber verdi. Polis ve jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede cesedin Sibel Gökbulut'a ait olduğu belirlendi. Yapılan ilk incelemede Gökbulut'un, dövülerek öldürüldüğü belirlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
KİMSE KUSURAKALMASINAMA ŞU ANDA BU OLAY DEVLETİN NEKADAR ACİZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR TÜM TÜRKİYEYE...KARDEŞİM ÜLKEDE İLAHİ KANUNLAR OLSA İDİ BU KADINCAĞIZ ASLA ÖLDÜRÜLEMEZDİ. İLK ŞİKAYETİNDE ŞİMDİKİ KATİL ZANLILARINI İLAHİ KANUN ANINDA YOLA GETİRİRDİ. ŞU İŞE BAKIN YAHU.DAHA GEÇEN HAFTA ŞULE ÇET 'İDE 18 KATTAN ATTILAR HEMDE TECAVÜZ EDEREK. ŞİMİDDE ZENGİN ZÜBBELERİNİ AVUKATLAR CANLA BAŞLA SAVUNUYORMUŞ, BEYLER 2008 DEKİ AYŞE PAŞALI CİNAYETİ İLE 10 BİN KADIN SUÇSUZ YERE ÖLDÜRÜLDÜ TÜRKİYEDE.O ZAMAN İSLAMİ KANUNLAR GELSE İDİ ÖLEN SAYSI 15 GEÇMEYECEKTİ ŞU AN. BÜYÜK TÜRKİYE İSLAM DEVLETİ GEÇ KALDI GEÇ.
kadının polise ihbarda bulunduğu nerde yazıyor! Evrimini tamamlayıp da insan olamamış birsürü insan var hala memlekette onlarla çarpık ilişkiler yaşamanın bedeli bu maalesef!
@ozaydin65 AYNEN HİÇ ACIMIYORUM
Emniyet kepenk kapatsın genel müdür müge anlı atv emniyet merkezi olsun
ne denirki allah sabırlar versin daha ülkemiz yalnız yaşanacak kadar modernleşmedi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler