Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başrollerini Haluk Bilginer ve Angelia Jolie'nin paylaştığı Maria filminin çekimleri tamamlandı! Hayranları heyecanla bekliyor

  Yönetmen koltuğunda Pablo Larrain'in oturduğu başrolünde Angelia Jolie ve Haluk Bilginer'in paylaştığı Maria filminin çekimleri tamamlandı. Vizyon tarihine ilişkin net bir bilgi paylaşılmayan filmi ikilinin hayranları büyük bir heyecanla bekliyor.

  Başrollerini Haluk Bilginer ve Angelia Jolie'nin paylaştığı Maria filminin çekimleri tamamlandı! Hayranları heyecanla bekliyor

  Emmy ödüllü ünlü oyuncu Haluk Bilginer ve Angelia Jolie "Maria" filminden ilk kare geçtiğimiz aylarda paylaşılmıştı. İkilinin teknede yer aldığı kare sosyal medyaa büüyk yankı uyandırmıştı. Maria Callas'ın 1970'lerde Paris'teki yaşamını ve yaşadığı derin yalnızlığı konu alan filmin çekimlerinin tamamlandığı açıklandı.

  1

  Yunan asıllı Amerikalı soprano sanatçısı Maria Callas'ın hayatını anlatan "Maria" filminde Angelina Jolie,Callas'ı; Haluk Bilginer ise Yunan asıllı armatör Aristotle Onassis'i canlandırıyor. Filmin çekimleri ise Paris, Yunanistan, Budapeşte ve Milano'da gerçekleştirildi.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler