Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gupse Özay'ın "Lohusa" filminin fragmanı paylaşıldı! Vizyon için geri sayım başladı

  Deliha filminin setinde tanıştığı kendisini gibi oyuncu olan Barış Arduç'la 2020 yılında hayatını belirleştiren ve 2022 yılında kızları Jan Asya'yı kucağına alan Gupse Özay setlere Lohusa filmiyle döndü. Senaryosunu yazdığı Lohusa filmiyle seyircisini selamlamaya hazırlanan Gupse Özay için geri sayım başladı.

  "Eltilerin Savaşı", "Görümce", "Deliha" filmleriyle sinema dünyasında komedi alanında adını duyurmayı başaran Gupse Özay doğumla birlikte verdiği aranın sonrasında seyircisiyle "Lohusa" filmiyle hasret gidermeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü'nün oturduğu filmin vizyon tarihi 19 Ocak 2023 olarak açıklandı.

  FRAGMANI BEĞENİ TOPLADI

  3

  "Lohusa" filminin oyuncu kadrosunda Gupse Özay'a Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Su Şanad, Elif Nur Kerkük ve Feri Baycu Güler eşlik ediyor. Film yeni anne ve babaların doğum sonrası yaşadığı ilk 40 günü ve bu süreçte başlarına gelen komik olayları konu alıyor.

  Filmin fragmanı "Bebek geldi. Filmin eli kulağında" notuyla paylaşılırken tanıtımı sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başardı.


  youtube


  En Çok Aranan Haberler