Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başrolünde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin tanıtımı yayınlandı... Yayın tarihine geri sayım başladı

  Başrolünde Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin yayın tarihi 9 Mayıs olarak açıklanırken tanıtımı hayranlarında büyük heyecan uyandırdı.

  Ece Yörenç imzalı 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisi Netflix'in merakla beklenen yapımları arasında yer alırken projeye dair detaylarda netleşti. Yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran'ın oturduğu Kimler Geldi Kimler Geçti' dizisinin oyuncu kadrosunda ise Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi isimler bulundu.

  kapka13

  Netflix Türkiye'nin resmi X (Twitter) hesabından "Buraya kocaman bir love bombing bırakıyorum. Kimler Geldi Kimler Geçti 9 Mayıs’ta sadece Netflix’te" notuyla dizinin tanıtımı paylaşıldı.

  KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ KONUSU

  34

  Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi başarılı bir avukat olan Leyla Taylan'ın aşk acısından kurtulmak için attığı adımları konu ediniyor. Leyla'nın yanısıra, aynı avukatlık bürosunda çalıştığı arkadaşlarının ilişkileri de mercek altına alınıyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler