Mynet Trend

Batman: Arkham Origins Yeni Bir Oyunla Mı Dönüyor?

Rocksteady Games’in Arkham serisi, sözde Arkham Knight ile bitti. Ancak her zaman yan hikayeler, farklı seçimler ve yeni başlangıçlar için bir şans var. Geliştirici WB Games Montreal zaten bunlardan birini yaptı: Arkham Origins. Neden bir başkası daha olmasın?

Batman: Arkham Origins Yeni Bir Oyunla Mı Dönüyor?

Batman’in 80. yıl dönümü şerefine WB Games Montreal’ın resmi Twitter hesabında bir video yayınlandı. Video, sadece sembolden ibaretmiş görünüyor. Ancak dikkatli baktığınızda fazlasını barındırıyor ve farklı bir sembolle karşılaşıyoruz. Bu da stüdyonun Batman evrenine ait farklı bir oyun üzerinde çalışıyor olabileceği anlamına gelebilir.

karıkocagaming-Batman-Arkham-Origins-twitter

Twitter’da dönen tartışmaların ve tahminlerin diğeri de oyunun Arkham Knight, Origins veya Asylum’dan herhangi birinin hemen sonrasını konu alabilecek olması. Görünen o ki WB, takipçilerin daha fazla tahminde bulunması adına sessizliğini koruyor.

karıkocagaming-Batman-Arkham-Origins-dönüyor-mu

En kötü senaryo, muhtemelen Arkham Origins’in yeniden gün yüzüne çıkması olabilir. Böyle bir video yayınlandıktan sonra “remake” veya “remaster” gibi yapımlar, tepki toplayabilir. Tabii diğer tarafta yeni oyun beklentisinin, Arkham evrenine ait olması da zorunlu değil. Tek istenen yeni bir Batman oyunu. Umuyoruz, daha fazla beklemeyiz. 

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series İnceleme

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler