Mynet Trend

Bayi Toplantısı'na ilk övgü Acun Ilıcalı'dan

Yapımını BKM’nin üstlendiği, senaryosu İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı sezonun iddialı yapımlarından ‘Bayi Toplantısı’, ilk övgülerini Acun Ilıcalı’dan aldı.

Bayi Toplantısı'na ilk övgü Acun Ilıcalı'dan

Geçtiğimiz günlerde filmin setini ziyaret eden ve bu ziyaretinden kareleri sosyal medya hesabından da yayınlayan Ilıcalı, önceki gün İbrahim Büyükak’ın konuk olduğu ‘Gel Konuşalım’ programının tv8’deki canlı yayınına katılarak filmi övgüye boğdu. Ilıcalı, “Geçen gün sete gittik, komaya girdik öyle söyleyeyim. Bir film bu kadar mı komik olur? Bunun izlerini net biçimde gördüm. İbrahim kardeşimin böyle güzel bir kariyere doğru gitmesi beni çok mutlu ediyor” dedi.

"Bayi Toplantısı" ekibinden İbrahim Büyükayak, Onur Buldu, Doğu Demirkol ve Safa Sarı basının sorularını yanıtladı. Senaryosunu İbrahim Büyükayak’ın yazdığı, Bedran Güzel'in yönetmen koltuğuna oturduğu komedi türündeki filmin içeriği hakkında çok fazla bilgi paylaşılmadı.

925816

İbrahim Büyükak, karakterler hakkında şu sözleri sarf etti:

Üç karakter bir suç komedisinin içindeler ama aslında hikâyenin kötü karakterleri de dâhil hepsinin ailevi meseleleri var. İşi biraz aile parantezine almaya çalıştık. Hikâyeyi̇ ilk kurduğumda Doğu ile buluştum. Bu karakteri Doğu’nun güzel canlandırabileceğine inanıyordum. Sonra Onur da kadroya dâhil oldu. Çok iyi bir uyum yakaladık.” Sadık rolüne hayat veren ve bunun için büyük bir değişime giren Onur Buldu ise ona şu sözlerle katıldı: "Senaryodaki her küçük hikaye ve her karakterin macerası bir yere bağlanıyor. Hikâye o kadar güzeldi̇ ki̇ hemen tamam dedim

Yeni sezonun en iddialı komedi yapımlarından Bayi Toplantısı filminin ekibinde, Büyükak, Buldu, Demirkol ve Sarı'nın yanı sıra Büşra Pekin, Deniz Hamzaoğlu, Çağla Demir, Müfit Kayacan, Hakan Salınmış gibi isimler yer alıyor. Filmin vizyon tarihi ise henüz belli değil.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler