MAGAZİN

'Ben o şerefsizlerden değilim!'

İzmir Marşı'na küfrettiği ve milli değerleri hedef aldığı için büyük tepki çeken küfürbaz 'Ganyotçu' Ebubekir Öztürk, yakın arkadaşı oyuncu Serkan Şengül'ün de hedef olmasına neden oldu. Bazı vatandaşlar aynı araçta bulunduğunu ileri sürdükleri oyuncu Serkan Şengül'e öfke saçtı. Bunun üzerine Şengül, videolu açıklama yaptı ve bir paylaşım yaparak "Ben o şerefsizlerden değilim, olmadım" dedi.

'Ben o şerefsizlerden değilim!'

Şafak Sezer'in teşvikiyle 'Kolpaçino' adlı film serisinde canlandırdığı 'Ganyotçu' karakteriyle tanınan Ebubekir Öztürk'ün İzmir Marşı'na küfrettiği videosuna öfke dinmek bilmiyor.

Oyuncu, TRT'de rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinden kovuldu. Sosyal medyada binlerce kişi tarafından milli değerlere hakaret ettiği gerekçesiyle sert bir üslupla eleştirildi. Sessizliğini koruyan Öztürk'ün avukatı oyuncunun tüm kamuoyundan özür dilediği dile getirse de yaptığı açıklamadaki "Video bağlamından koparılarak yayınlanmıştır" ifadesiyle vatandaşları kızdırdı.

"BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"

Şafak Sezer'in ekibinden yapılan açıklamada, Sezer'i projelerinde yer alan Öztürk için "Bu konuya dahil olmak istemiyoruz. Ebubekir Öztürk'le bizim bir alakamız yok. Filmin yapımcısını ilgilendiren bir konu. İster rol verirler, ister vermezler" açıklaması yapılmıştı.

VATANDAŞLAR ONU DA HEDEF ALDI

Küfürbaz Ganyotçu'nun başını yaktığı isimlerden biri de yine Şafak Sezer projelerinde birlikte kamera karşısına geçtiği oyuncu arkadaşı Serkan Şengül oldu. Bazı vatandaşlar sosyal medya hesaplarında Şengül'ün de aynı araç içinde olduğunu iddia etti. Hatta birçok kişi Şengül'e mesaj atmak suretiyle kınadı.

YEMİN ETTİ

Bunun üzerine açıklama yapma gereği duyan Serkan Şengül, önce "O arabanın içinde ben varsam namus şeref üstüne yemin ederim kellemi koyacağım. Ben o şeref yoksunu insanlardan olmadım, olmam" yazılı bir paylaşım yaptı. Şengül, daha sonra bir de video çekerek kesinlikle İzmir Marşı'na ve milli değerlere küfretmediğini dile getirdi.

EBUBEKİR ÖZTÜRK'ÜN TEPKİ ÇEKEN VİDEOSU

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Atatürk Türkiye cumhuriyetinin en büyük değeridir,sevilmek zorunda değildir ama saygı duyulmak zorundadır...
İnsanlar elbette küfür ederek bir yere varamazlar.Ancak anadoluda birçok yerde küfürsüz konuşma duymadım desem yeridir.Düşüncem,konuşmanın doğal akışı içinde bu olayın olup olmadığı.Fırsatını bulup ,istemeden yapılmış olabilecek bir yanlışta insanları hemen ipe götürmeyelim.
Sert tepkiymiş hem suçlu hem güçlüler. İğrenç insanlar.
Serkan Şengül bizzat tanidigim bir insandir. Cok sevdigimiz biridir. lakin o haberleri gordugunde bizim yanimizda basindan kaynar sular döküldü. En buyuk haksizlik orada olmadigi halde orda oldugunu soyleyen laflar. ispati bile imkansiz.
Serkan Şengül adamdır. (Migdem kazindi 1 parca ekmek varmiydi)
sana helal olsun
gANYOTÇU seviyoruz seni
DAHA DA IFLAH OLMAZ!!!
Arkada sağda oturuyor ya. Yada benmi yanlış görüyorum?
yazık bizim insanlarımıza ATATÜRK GİBİ bi insan daha gelmez tc ne
ŞAFAK SEZER GİBİ BİRİNİN ARKADAŞI NE BEKLİYORSUNUZ Kİ....
Diğer Haberler