MAGAZİN

Beren Saat ölen ilk aşkını unutmadı! Yine paylaştı

Oyuncu Beren Saat, 2004 yılında trafik kazası sonucu hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray'ı unutmadı. Güray'ı her yıl doğum gününde hatırlatan Saat, hayatını kaybeden sevgilini "Benim kahramanım" notuyla andı. Bu paylaşımdan sonra Kenan Doğulu Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girdi.

Beren Saat ölen ilk aşkını unutmadı! Yine paylaştı

Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi yaş gününde andı. Saat, 2004 yılında vefat eden ilk aşkı Efe Güray’ın her sene doğum gününde paylaşım yapmayı ihmal etmiyor.

Bu alışkanlığı bozmayan güzel oyuncu, 2021 senesinde de Güray’ın doğum gününü kutladı ve paylaşımına, "İyi ki doğdun benim kahramanım” notunu düştü.

6098bdfc5542812b747bde12

PAYLAŞIMI GÜNDEM OLDU

Öte yandan Saat'in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırırken takipçileri de ikiye bölündü. Birçok sosyal medya kullanıcısı, oyuncunun bu paylaşımını eşi Kenan Doğulu'ya saygısızlık olarak yorumlarken; bazıları da vefat eden birini anmanın güzel bir vefa olduğunu belirtti.

Beren Saat'in çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray, Saat'in ünlenmesine vesile olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmamış ve desteklemişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
hayatini kaybetmis bi insandan bahsediyor. hemde o insan sayesinde oyuncu olmus evleneceklerken hayatini kaybetmis. aldatma mi var burada? aniden en sevdiginiz insanin gittigini bi düsünun, evlenseniz de onu anmaniz sizi kotu bi insan mi yapar?
bu nasıl birilişki naaıl bir kadın kenan doğulu boynuzlar epwy uzadı sen bereni boşa yoksa boynuzlar alıp başını gider önce ağlayıp sızlardı ölen nişanlısına şimdi ise ilk aşkını oaylaşmalar aman geceleri senden kaçıp kaçıp gitmesin bu …
şu kadını hiçç sevmiyorum .. Kenan doğuluyu çok severdim ama evlenince resmen Kalitesini düşürdü .. Bir evlllik yaşıyorsun ve kendine yoksa eşine saygın olsun bu kadar başına buyruk bir evlilik görmedim ben ..
Geri Dön