MAGAZİN

Berfu Yıldız Yenenler: Bu çocuğun bugün kırkı çıktı

Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler ile Berfu Yıldız'ın oğulları Kuzey'n kırkı çıktı. Berfu Yenenler, sosyal medya hesabından oğlu ile yaptığı paylaşıma, "Bu çocuğun bugün kırkı çıktı. 1. seviye başarıyla tamamlandı" notunu düştü.

Berfu Yıldız Yenenler: Bu çocuğun bugün kırkı çıktı

Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler, Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile geçtiğimiz yıl birliktelik yaşamaya başlamıştı. Aile arasında düzenlenen bir nikah töreniyle evlendikleri konuşulan Eser Yenenler ile Berfu Yıldız'ın düğün töreni geçtiğimiz aylarda gerçekleşmişti.

Çiftin bebekleri Kuzey, geçtiğimiz haftalarda dünyaya gelmişti. Kuzey'in kırkı çıktı. Berfu Yeneler, oğlu ile sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, "Fotoğraftaki Mickey'leri bulunuz. Bu çocuğun bugün kırkı çıktı. 1. level (seviye) başarıyla tamamlandı. Darısı diğer levelların başına" notunu düştü.

FİT HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Yenenler'in, kısa sürede doğum kilolarını vermesi takipçilerinin dikkatini çekmişti.

2541048_e52eb06e7a7a918343f77f4b3dd28437_640x640

Spor yaparken çekilen bu fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Yenenler, eski fit görünümüne kısa sürede kavuşmasının sırrını şu şekilde anlatmıştı:

Hamileliğim boyunca 13 kilo almıştım, doğumdan sonra ilk haftada 10 kilo kendiliğinden gitti. Ben de inanılmaz şaşırdım. Hatta insanlar nasıl eski haline dönüyor inanamıyordum ama ben de onlardan biri oldum. İlk haftadan sonra her gün 45 dakika, 1 saat yürüyüş yapmaya başladım, yürüyüş her şeyin ilacı bence.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler