MAGAZİN

Berkay yokluk yıllarını anlattı: Asla bütün pizza yiyemez, dilim alırdık

Berkay yokluk yıllarını anlattı: Asla bütün pizza yiyemez, dilim alırdık

Lüks otomobilleriyle gündeme gelen ünlü şarkıcı Berkay yokluk yıllarını anlattı. Son dönemde çıkan haberlerden utandığını söyleyen Berkay, "Eskiden bütün pizza yiyemez, dilim alırdık" dedi.

2016’da manken Özlem Ada Şahin ile evlenditen sonra iki çocuk sahibi olan Berkay, son dönemde kendisi hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu.

berkay kapak

Bugüne dek kendisine ve eşine aldığı lüks arabalar, değiştirip yenilediği villası, kızı Arya için tanesi 2 milyon 300 bin liradan aldığı 2 ofis, eşine hediye ettiği 2 milyon liralık saat, 180 bin liralık motosiklet, 192 bin liralık Maldivler tatili, 7 bin 500 liralık terlikler gibi pahalı alışverişleriyle gündeme gelen Berkay, bu haberlerden utandığını söyledi.
berkay-132712LL

‘Radyo Mega’ya çarpıcı açıklamalar yapan Berkay, “Yıllar önce hayalim bir Vosvos alıp borcunu taksitle ödemekti. Üniversitede üç arkadaş 1000 TL’lik ev kirasını veremezdik. Asla bütün pizza yiyemez, dilim alırdık." dedi.
berkay_16_9_1549087667-880x495

Parasının yetmediği için taksiye binemediğini söyleyen şarkıcı, "Bu yüzden şimdi arabalarımla gündeme gelince rahatsız oluyorum. Sahibi olduğum her şeyin kıymetini de çok iyi biliyorum.” şeklinde konuştu.

berkay-aslan-gibiyim-12669594

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
pizza ne lan. Biz zeytini 3 ısırıkla yiyerek büyüdük.
Aynen
vallahi doğru
ama bizim yokluktan değildi babamın pintiligindendi????????
Biz ekmegin arasına makarna koyardık salça koyardık bunu bulunca mutlu olurduk bunlar pizzayı begenmiyorlar
bunların garibanlık fakirlik anıları da çok ilginç millet kar kıyamette kömür alamaz bunun derdine gel
Geri Dön