Berna Laçin hastalık nedeniyle yaşadığı zor günleri anlattı: Meniere bana geçmiş

Oyuncu Berna Laçin, meinere hastalığı nedeniyle yaşadığı zorlu süreci sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşırken, "10 gün tuvaletin yolunu bulamadım" dedi.

Berna Laçin hastalık nedeniyle yaşadığı zor günleri anlattı: Meniere bana geçmiş

Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından annesinin de yaşadığı ‘meniere’ adlı hastalığın kendisinde de olduğunu açıkladı.

"10 GÜN TUVALETİN YOLUNU BULAMADIM"

Hastalık süresince yaşadığı zor günleri Instagram hesabından anlatan Berna Laçin şunları söyledi:

"15 gün önce çamaşır makinesinin sıkma programına uyandığımı sandım. Bir 10 gün tuvaletin bile yolunu bulamadım. Annemi yıllardır telef eden 'meniere' miras bana geçmiş. Allah hiç birinize vermesin, uzun hikaye, kısaca vertigo ya da kristal karışması değil, 1000 misli kuvvette ve kalıcı-kronik olanı. Kulak tansiyonu ya da kulak migreni de diyorlar.

Çınlama, basınç, gürültü de cabası… Hah ilaç, diyet vs. ama en çok strese bulaşmayacakmışım, yahu dünyanın en huzurlu insanıyımdır ama stres bana bulaşıyor epeydir malum…

Hayallerde Corona'sız bir dünyada gezmek, bu ara bizim Ege'nin tuzlu suyuna dalmak vardı, kısmete düşen yemeğin tuzunu kesmek oldu. Diyeceklerim bu kadar…"

bernalacin

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Allah tez zamanda şifa versin geçmiş olsun Berna hanım
Geçmiş olsun, tez zamanda sağlığına kavuşmasını dilerim. Yalakalık yapmayan ,özel hayatı ile gündeme gelmeyen hemşerimiz ve iyi bir aile hanımı olan böyle çağdaş sanatçılara saygım vardır.
Geçmiş olsun, bütün hastalarımıza Allah acil şifalar versin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler