SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Beşiktaş, Galatasaray ve Başakşehir'in ilgilendiği Amir Hadziahmetovic Konya'ya resti çekti! ''Bırakın gideyim''

Amir Hadziahmetovic'in yeni takımı belli olmak üzere. Konyaspor'da forma giyen yıldız oyuncuyu Beşiktaş istemiş fakat bonservis konusunda anlaşılamamıştı. Bu olayın ardından Galatasaray devreye girmiş ve Amir Hadziahmetovic ile görüşmelere başlamıştı. İki dev kulübün ilgilendiği Amir Hadziahmetovic'e jet hızıyla araya giren Medipol Başakşehir de talip oldu. Hal böyle olunca Konyaspor, Hadziahmetovic için istediği bonservisi 6 milyon Euro'ya çıkardı.

Amir Hadziahmetovic

Amir Hadziahmetovic

BOS Bosna Hersek
Yaş: 27 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Beşiktaş

Sezon başında Amir Hadziahmetovic'le ilgilenen Galatasaray'ın alternatif orta saha tercihi Fredrik Midtsjö olmuştu. Geçtiğimiz hafta Beşiktaş'ın Konyaspor'a 3.5 milyon Euro önermesiyle tekrar gündeme gelen Hadziahmetovic konusunda sarı-kırmızılılar yeniden devreye girmişti. Başakşehir'in de Hadziahmetovic ile ilgilenmesiyle Konyaspor rakamı arttırdı.

4 MİLYON EURO'DAN 6'YA ÇIKTI

63d0d2604e3fe11138140742

Hem Beşiktaş hem de Galatasaray'ın 4 milyon Euro verdiği Hadziahmetovic'in fiyatı 2 gün içinde 6 milyon Euro'ya çıktı. Başakşehir'in anlaşma aşamasına geldiği Hadziahmetovic'in bonservisi artınca bu transfer de suya düşmüş oldu.

HADZIAHMETOVİC CEPHESİ TEPKİLİ! "BIRAKIN GİDEYİM"

89775

Bonservisinin arttırılmasından rahatsız olan Hadziahmetovic cephesi Konyaspor yönetimine tepki gösterdi. Başkanla yaptığı görüşme sonrası takımdan ayrılmak istediğini söyleyen Hadziahmetovic, İstanbul takımlarından birine imza atmak istiyor. Gönlünde Beşiktaş yatan Hadziahmetovic, şartların uyması halinde siyah-beyazlıların formasını giyecek.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler