Mynet Trend

Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyazıt Öztürk açıkladı

Uzun seneler yayınlanan Beyaz Show’un ekranlara geri döneceğinin müjdesini veren Beyazıt Öztürk, program için hazırlıklara başladığını söyledi. O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, trafikte görüntülendiği esnada gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyazıt Öztürk açıkladı

1996’dan 2018’e kadar Kanal D ekranlarında Beyaz Show’u sunan Beyazıt Öztürk, yeni sezonda yeniden ekranlarda olacağının sinyallerini verdi. ‘Beyaz Show ne zaman başlayacak?’ sorusunu yanıtlayan komedyen, program için kasım ayını işaret etti.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Annesinin evine giderken Uçankuş'un objektifine takılan Beyazıt Öztürk, "Durabilecek yerimiz olsa durur konuşurdum. Trafikte yakaladınız" diyerek gazetecilere takıldı. Beyaz Show'un özlendiğini dile getiren Öztürk, "Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah" sözleriyle, yeniden ekranlarda olacağının sinyalini verdi.

Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyazıt Öztürk açıkladı

"BİR ŞEYLER YAPARKEN EN İYİSİNİ YAPMAK LAZIM"

Beyazıt Öztürk daha önce yaptığı bir açıklamada "Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız lazım. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak" ifadelerini kullanmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön