MAGAZİN

Beyza Şekerci 'tartışma' haberlerine açıklık getirdi

Önceki gün Akmerkez AVM'de gittikleri bir restoranda tartıştıkları iddia edilen Engin Hepileri ve Beyza Şekerci sosyal medyadan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Beyza Şekerci 'tartışma' haberlerine açıklık getirdi

Şekerci, çıkan haberlerin ardından Instagram sayfasında bir açıklama yayınladı:

'Daha çok beklersiniz! Sevgisiz yaşayan, o sevgisizliğinden beslenerek etrafına kötü enerji yayan insan türlerine alıştık artık. Ve böylesi zihniyetler varken bizim bir aşkı her gün çoğalarak büyük bir heyecan ve tutku ile yaşıyor olmamız zorlarına gidiyor.

Çevrede yaşanan ve iki günde tüketilen herşeye o kadar alışır olduk ki, bunlar da nasılsa bir gün birbirlerine girerler diye bekliyorlar. Çok beklersiniz. Beklerken de eskirsiniz. Girdiğimiz bir restaurantda yemek yiyip çıkıyoruz, arkadaşlarımızla çok keyifli vakit geçiriyoruz ve etrafımızdaki kötü niyetler dışarı çıktıklarında bizi soran gazetecilere "tartışıyorlar" gibi bir yorumda bulunuyor, o gazeteci arkadaş da bu çekememezliğe inanıp, hiç görmediği kısmı için "yemekte tartıştılar ama el ele çıktılar" başlığı atıyor. O aşklar sadece masallarda yaşanmıyor gençler. Aşkın, sevginin ve birleşmenin o kutsal gücünü dilerim herkes bir gün yaşasın. Ve o güzellikte baksın hayata ve insanlara! Sizi ancak sevgi iyileştirir.'


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler