Binali Yıldırım Okan Bayülgen'in sorularını yanıtladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Okan Bayülgen'in konuğu oldu. Yıldırım, ortak yayınla ilgili "Ben bilerek muhalif bir moderatör istedim. Uğur Dündar bu konuda hakikaten tecrübeli bir insan. Bir de onun bir söylemi var, siyasette çok kutuplaşma var bu kutuplaşmayı normale döndürmek lazım. Ben tam da bunu istiyordum. Muhalif birisini seçerek bu süreci başlatayım istedim. Ama o, su kaynattı." ifadelerini kullandı.

Binali Yıldırım Okan Bayülgen'in sorularını yanıtladı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Okan Bayülgen'in hazırlayıp sunduğu "Uykusuzlar Kulubü" adlı programın konuğu oldu.

YILDIRIM'DAN BAYÜLGEN'E: NE ISMARLAYAYIM?

Okan Bayülgen'in "AK Parti'deki en neşeli, en gülümseyen insan sizsiniz, size gülmek çok yakışıyor" sözlerine Binali Yıldırım, "Teşekkür ederim, ne ısmarlayayım?" diyerek yanıt verdi. Yıldırım'ın bu sözleri stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

"BEN DE TATLI MIYIM?"

Okan Bayülgen'in "Ben de sizin gülmenizi çok hoş buluyorum. Siz beni nasıl buluyorsunuz? Ben de tatlı mıyım? Bunu İsmail'e atfen söylüyorum." sözleri üzerine ise Yıldırım, "Otel toplantısından önce daha iyiydiniz." dedi.

"SU KAYNATTI"

Okan Bayülgen'in "Niçin muhalif bir moderatör istediniz? Burada siyasi bir satranç mı var?" sorusuna Yıldırım, "Ben bilerek muhalif bir moderatör istedim. Uğur Dündar bu konuda hakikaten tecrübeli bir insan. Bunu vurgulamak isterim, yıllardan beri... Bir de onun bir söylemi var, siyasette çok kutuplaşma var bu kutuplaşmayı normale döndürmek lazım. Ben tam da bunu istiyordum. Muhalif birisini seçerek bu süreci başlatayım istedim. Ama o, su kaynattı" sözleriyle yanıt vererek "Şaka" diye ekledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
su kaynatan sizlersiniz,herşeyi yüzünüze gözünüze bulaştırıyonuz.cezasını Yandaş gazeteler,bildik muhabirler,yorumcularınız çekiyor.sizleri haklı çıkarmak için bayağı zorlanıyorlar.
teknolojiden anlarim diyorsun ama soruları vermek icin taksimin göbeğinde gazetecilerin de olduğu otelde bulusmaya gerek olmadığından haberin yok. Halbuki kpss sorularını çaldırmış yada çalmış insanlar olarak siz daha iyi bilirsiniz ki bir mesaj yeterlidir buluşmaya gerek yok
haklisin, bu adamı bir de şirin göstermeye çalışıyorlar ya :)))
yahu hala birilerine laf sokma derdinde. yandaşlar bu işi başaramaz demiyorda dediği lafa bak
Bugünkü Uykusuzlar Kulübünü seyrediyorum Dünya başkenti İstanbul’u yönetmeye aday konuğun gençlerin önünde kullandığı kelimelerinden bazıları: _“su kaynattı (kıdemli bir sunucumuzdan söz ediyor) -“tornistan yaptım” -“haytalık yapan gençler” -“bizimkisi” (hanımefendiden söz ediyor) -“bir Deniz Akkaya kadıncağız var Sonra “uzun ince bir yoldayım” dinlerken hiç uyumamak üzere uyanık kalıyorum...
ben sana bir şey söyliyeyimmi.her şey çok cüzel olazak uşağum.
@baharuslumeddr bende sana birşey söleyeyim. her şey dahada güzel olacak.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler