Bir Köpek Kadar Olamadık! Üniversitede 3 Anadal Yapan Köpek: Huanhuan

Huanhuan'la tanışın: İnsanları utandıran köpek, Çin'in Wuhan Üniversitesi'nin bir öğrencisi hem de 3 farklı dalda birden!

Bir Köpek Kadar Olamadık! Üniversitede 3 Anadal Yapan Köpek: Huanhuan

Örnek öğrenci Huanhuan!

Huanhuan eğitim aşkıyla yanıp tutuşan bir köpek. Çin'in Wuhan Üniversitesi'nde sürekli derslere girerken görülen köpeğin öğrencilerden fazlası var ki eksiği yok :)

Çin'in sosyal medya ağı Weibo'nun yeni fenomeni olan Huanhuan'ın derslerdeki fotoğrafları, Çin sosyal medyasının son günlerdeki en büyük konusu haline gelmiş.

Özellikle ekonomi, tıp ve bilgisayar teknolojileri derslerinde görülen Huanhuan tam anlamıyla bir "örnek öğrenci". Üniversitenin farmakoloji profesörüne göre: Huanhuan kendisini öğrenci zannediyor. Öyle ki; profesörün "dağılabilirsiniz" komutunu duyana kadar sınıfı terketmiyor.

Okula servisle gidiyor!

Huanhuan'ın katıldığı derslerin farklı kampüslerde bulunuyor oluşu, sosyal medyada tartışma konusu oluşturup, her fotoğraftakinin Huanhuan olmadığı iddiasına yol açsa da açıklama Wuan Üniversitesi Öğrenci Birliği'nin resmi internet hesabından geldi: Huanhuan okul servisini kullanıyor!

Tek kötü özelliği, not tutmuyor oluşu :D

Not tutamıyor olsa bile Huanhuan'ın sınıf arkadaşlarına böyle yalvaran gözlerle baktıktan sonra not bulamaması bizce imkansız :)

Derslerin yanında sosyal aktivitelerde de başı o çekiyor!

Yoğun ders programına rağmen sosyal etkinliklerden de geri kalmayan azimli köpeğimiz spor müsabakaları ve müzikal provalarda da boy gösteriyor!

Bir köpek kadar olamadık!

Üniversitenin öğrencileri Huanhuan'ın sıradışı eğitim aşkını her ne kadar sevimli bulsalar da , bu durumun kendileri üzerinde baskı oluşturduğunu da inkar etmiyorlar.

@Xiwangluoawu adlı kullanıcı Weibo'da yaptığı yorumda: "Daha sıkı çalışmalıyım, yoksa bir köpek tarafından utandırılmış olacağım." diyor :)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler