Biz Böyleyiz filmi konusu ne, oyuncuları kimler? Biz Böyleyiz filminin fragmanı

Çekimleri geçtiğimiz yaz gerçekleşen Biz Böyleyiz filminden ilk fragman yayınlandı. Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş’ın hikayesini yazdığı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstleniyor.

Caner Özyurtlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini Berrak Tüzünataç, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Boran Kuzum ve Hümeyra'nın paylaştığı, Avşar Film ve AC Film’in yapımcılığını üstlendiği Biz Böyleyiz filminden ilk fragman sinema severlerin beğenisine sunuldu.

biz-boyleyiz-filminin-teaser-i-yayinlandi-12638267_o

BİZ BÖYLEYİZ FİLMİNİN KONUSU

Eski arkadaşlar toplanıyor! Ama herkes artık yeni biri! Çocukluk ve gençlik dönemleri bir arada geçmiş bir grup yazlık arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) rahatsızlandığı haberiyle, İstanbul’dan İzmir'deki Nezihe’nin evine doğru yola çıkar. Yıllar sonra ilk kez birkaç günlüğüne bir arada kalmak zorunda olan, birbirine zıt karakterlerle dolu ekibi, sürpriz gelişmeler, geçmiş hesaplaşmalar ve içine düşülen birbirinden komik olaylar beklemektedir.

biz-boyleyiz-filmloverss

Renkli karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken film, bizi bir arada tutan arkadaşlıkların, dostlukların, sırların ve yalanların içinde; kan bağı olmadan kurduğumuz ailelerin hikayesini anlatıyor.

Biz Böyleyiz, 21 Şubat 2020'de sinema seyircisiyle buluşacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler