Bizim Hikaye son bölüm izle: 5. bölüm ve 6. bölüm fragmanı

Bizim Hikaye son bölümü ile internetten izlenebilir durumda. Bizim Hikaye dizisi ile, Fikri'nin çocuklarına karşı olan tavrını tamamen değiştireceğini gösterdi. Mahalledeki diğer kişilerin kan bağışı yapıldıktan sonra ücret aldığını gören Fikri, yetkili kuruma giderek kan vermek istediğini söyledi. Böyle bir 5. bölüm ile bağış sonrası beklediği karşılığı alamayan Fikri, kendisine sunulan meyvesuyu ile büyük şaşkınlık yaşayacak. İşte Bizim Hikaye son bölümü izleme linki ve 5. bölüm detayları

Bizim Hikaye son bölüm izle: 5. bölüm ve 6. bölüm fragmanı

Bizim Hikaye 6. yeni bölüm fragmanı dizi severler tarafından merak ediliyor. Her Perşembe akşamı ekrana gelen Bizim Hikaye dizisinin bu haftaki 5. bölümünde Filiz Barış’ın valelik yapmadığını öğrenmiş ve yaşadığı şokla eve dönmüştür. Artık Barış’ın yüzünü görmeyi istememektedir. Barış’ın ise hiçbir şeyden haberi yoktur. Atlayıp eve gelir. Filiz’in ağır tepkisiyle karşılaşır.

Barış, son bölüm içerisinde Filiz’i geri kazanabilmek için yaptığı işi bırakmaya karar verir, ancak ortağı Cenk bozulur ve hatta Barış’ı çok zora sokacak bir işe dahi kalkışır. Yayınlandığı ilk günden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen Bizim Hikaye 6. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm detaylarını bu haberimizden takip edebilirsiniz. Bizim Hikaye son bölümü ile Perşembe 20.00'de FOX'ta yayınlandı.

5. SON BÖLÜM İÇERİSİNDE FİLİZ'DEN AĞIR TEPKİLER... BARIŞ NEREYE DOĞRU?

Bizim Hikaye 5. bölümünde Filiz Barış’ın valelik yapmadığını öğrenmiş ve yaşadığı şokla eve dönmüştür. Artık Barış’ın yüzünü görmeyi istememektedir. Barış’ın ise hiçbir şeyden haberi yoktur. Atlayıp eve gelir. Filiz’in ağır tepkisiyle karşılaşır. Barış Filiz’i geri kazanabilmek için yaptığı işi bırakmaya karar verir, ancak ortağı Cenk bozulur ve hatta Barış’ı çok zora sokacak bir işe dahi kalkışır. Tufan da Tülay’a söylediği yalanın altında ezilir. Gerçeği söylemeye çalışsa da bir türlü beceremez. Nihayet mecbur kalıp söyler. Tülay şok yaşar.

Fikri yine kolay yoldan para kazanmanın kurnazca bir yolunu bulur, ancak işler yolunda gitmez. Üstelik ölüm korkusuna tutulur. İmama koşar. İmam ölmeden önce evlatlarının hayır duasını almasını söyler. Bu Fikri için çok ciddi bir iştir. Eve döner ve çocuklarıyla ilgilenmeye karar verir. Ancak Kiraz ve Fikret için bu ilginin sonu hüsran olacaktır.

Son bölüm izle!

Bu sırada Hikmet markette Asım’ın Esra’ya şiddet uyguladığına şahit olur, sinire keser, o aşık olduğu kadındır ve ona destek olmaya çalışır. Okulda Fikret için işler yolunda değildir. Öğretmen anne babasını okula çağırır. Fikret zor durumdadır. Rahmet, Müjde’nin tavsiyesiyle eski bir arkadaşının sınavına girmeye karar verir, ancak çocuğun Müjde’nin eski çıktığı çocuk olduğunu öğrenince işin rengi değişir…

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Bizim Hikaye dizisi son bölümünde evdeki bitmek bilmeyen sorunlara bütün enerjisiyle çözüm bulmaya çalışan Filiz Kiraz'ın çocuk kaçırmasıyla ne yapacağını şaşırır. Barış her zamanki kıvrak zekasıyla Filiz'in imdadına yetişir. Çocuğu sağ salim ailesine teslim edebilmek için planlar yaparken, tüm aile Kiraz'ın zarar görmemesi ve sorunun çözülmesi için Barış'la birlikte hareket eder. Barış'ın çocuk kaçırma olayından aileyi kurtarmaya çalışması ve Kiraz'ı mutlu etme çabaları derken kendisiyle ilgili gizem de büyümektedir.

Küçük kızın kaçırılması mahallede kargaşaya sebep olurken, Fikri bu durumu kendi lehine kullanmak ister. Kendisini arayan Haşim'den bu fırsatla kurtulmaya çalışırken bir taraftan da Şeyma'nın gözündeki yerini sağlamlaştırmaya uğraşır.Rahmet'in gün geçtikçe Müjde'ye olan ilgisi artarken, Hikmet de sürekli Esra’nın yanında olup onu Asım’dan korumak ister. Neriman'ın baskılarına dayanamayan Tufan ise Tülay'a plansız bir sürpriz yapar, ne var ki bu sürpriz de yeni yalanların kapısını aralar.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler