Mynet Trend

Black Widow hakkında merak edilen her şey...

Güzel oyuncu Scarlett Johansson, merakla beklenen Black Widow filmi hakkında ilk kez konuştu.

Black Widow hakkında merak edilen her şey...

Marvel Sinematik Evreni'nin 4. evresinin açılışını yapması beklenen Black Widow filminin çekimleri dolu dizgin devam ediyor. Başrol oyuncusu Scarlett Johansson, film hakkında ilk kez konuştu.

The Hollywood Reporter'a konuşan oyuncu filmin “büyük sansasyon" yaratacağını ve ilk kez bir Marvel filmi için baş yapımcı olarak rol almanın “özgürleştiren bir tarafı” olduğunu söyledi.

Johansson, “Filmin kaderi hakkında daha fazla söz hakkım var gibi hissediyorum, bu da bana gönül rahatlığı veriyor" diye ekledi.

Geçtiğimiz aylarda Londra’da bulunan Pinewood Stüdyoları’nın hemen dışındaki ormanlık alanda çekilen fotoğraflarda, başkarakter Natasha’yı canlandıran Scarlett Johansson’ın setten fotoğrafları basına sızmıştı.

109381-27280173

Avengers serisinde yıllardır canlandırdığı Natasha Romanoff (Black Widow) karakteri hakkında konuşan oyuncu “onu herkesten iyi tanıyorum” dedi. Johansson bu filmde erkek meslektaşlarıyla "eşit şartlar altında" çalıştığını söylerken para mevzusunun da "muhabbet konusu olmadığını" söyledi.

Marvel'in 4. evresi, 2008 yılında Iron Man'le başlayan ve bu yıl Avengers: Endgame ve Örümcek Adam: Evden Uzakta'yla sona eren Sonsuzluk Destanı'nın devamı olacak.

Endgame, Johansson'ın karakteri Romanoff'un Yenilmezler'in Thanos'u yenmesine yardım etmek için ölümcül bir atlayışla kendini feda etmeyi seçtiği bir sahne de içeriyordu.

Johansson sahneden bahsederken “Sonun kesinliği üzücüydü ama şerefimle öleceğim için heyecanlıydım. (...) Arkadaşları, sevdikleri için -ve tabii insanlık için- kendini feda etmek tam onluk bir davranış gibi geldi. Acı tatlı bir andı” dedi.

Marvel'in 4. aşamasındaki diğer filmler arasında Eternals, Shang-Chi: And the Legend of Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Thor: Love and Thunder yer alacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler