MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bomba iddia! Hadise ve Mehmet Dinçerler evlendi! Düğünle ilgili ilginç yasak

Hadise ve Mehmet Dinçerler sessiz sedasız evlendi. Geçtiğimiz günlerde hamile olmadığını söyleyen Hadise düğünde çok net bir yasak getirdi. İddiaya göre davetliler görüntü almamaları için tek tek uyarıldı. Demet Akalın düğün haberleri sonrası paylaşım yaptı.

Kaan Yıldırım'dan ayrılır ayrılmaz iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlayan Hadise'nin ilişkisi gündemden düşmüyor. İmam nikahı yaptırdığı söylenen Hadise geçtiğimiz günlerde hamilelik iddialarına "Örf ve adetlerimize bağlıyız" diyeret yanıt verdi. Hadise şimdi de evlendiği iddiasıyla gündemde.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in dün akşam nikah masasına oturduğu iddia edildi. Nikahın aile arasında yapılan sade bir törenle gerçekleştiği konuşuluyor.

3425911_c600c6193a2b326317b3755e8a6da0c6_640x640

FOTOĞRAF YASAĞI

Snob Magazin'in iddiasına göre; Çırağan Sarayı'nda birbirlerine 'evet' diyen aşıklar, sosyal medyada fotoğraf paylaşılmaması için davetlilerden ricada bulundu. Aile üyeleri ve salon yetkilileri, düğüne katılanlardan görüntü almamasını istedi.

Hadise nişanında da benzer bir yasak koymuştu. Çalışanlarına bu konuda anlaşma yaptırmış ve nişan fotoğraflarını konserinde yayınlamıştı.

Ekran Alıntısı

DEMET AKALIN'DAN PAYLAŞIM

Bir dönem Hadise ie arası açık olan Demet Akalın düğün haberleri sonrası paylaşım yaptı. Akalın "Bayan Dinçerler çok mutlu olun" yazdı.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler