MAGAZİN

Boşanmak üzere olan Kim Kardashian'ın 14 Şubat planı gündemde

Boşanma aşamasında oldukları konuşulan Kim Kardashian ve Kanye West cephesinde gündem bu defa 14 Şubat Sevgililer Günü. Amerikan magazin basını Kim Kardashian'ın bu yılki Sevgililer Günü planını açıkladı.

Boşanmak üzere olan Kim Kardashian'ın 14 Şubat planı gündemde

Kanye West ile boşanma aşamasında oldukları konuşulan ve artık evlilik yüzüğünü takmadığı görülen Kim Kardashian, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü Kanye West’siz geçirmeyi planlıyor. Daily Mail’in haberine göre, 40 yaşındaki Amerikalı reality show yıldızı, 43 yaşındaki rap şarkıcıyla irtibatını kesmiş durumda ve Sevgililer Günü’nü çocukları North (7), Saint (5), Chicago (3), Psalm (2) ve diğer aile üyeleriyle birlikte geçirecek.

People dergisine konuşan bir kaynak, “Kim çok iyi. Sevgililer Günü’nü çocukları ve ailesiyle geçirmeyi planlıyor. O günü, çocukları için özel hale getirmeyi seviyor. Kanye ile hiç irtibatı yok. Sadece geleceğe odaklandı” diye konuştu.

SPL5046788_001

Bir süre önce boşanma hikayesinin Kardashian/Jenner ailesinin meşhur reality show programı Keeping Up With The Kardashians’ın 18 Mart'ta yayınlanacak son bölümünde ele alınacağı konuşuldu.

İFŞA ETMEME ANLAŞMASI

Page Six’e konuşan kaynaklar Kardashian’ların programlarında büyük ses getirecek bir dönüş planladığını iddia etti. Dolayısıyla Kim Kardashian’ın evlilik sorunlarını tartışırken filme alındığı öne sürüldü. Ancak ilgili herkesin bir ifşa etmeme anlaşması yaptığı, finalin 2021'in sonlarına kadar gösterilmeyeceği de iddialar arasında.

Geçen ay US Weekly'ye konuşan bir kaynak şunları söyledi:

“Kanye bu işten daha az heyecan duyuyor. Kim, işine odaklanmaya devam edecek. Bireysel danışmanlık aldı ve hayatının gittiği yerle barışık.”

Kardashian ve West çiftinin evliliklerini kurtarmak için danışmanlık aldıkları, onları boşanma noktasına getiren belirli bir şeyin olmadığı, konu çocuklar olduğunda yüzde 100 uyumlu oldukları da kaynakların iddiaları arasında.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
tipsiz
Hepsinin canı cehenneme la bananesi
Hayret kimse beklemiyordu,
Geri Dön