Bu restoranda yemek yemek isteyenler soyunmak zorunda

Kimse bizim gibi 4 duvar arasında yemek yemiyor! Bakar mısınız lütfen el alem ya soyunup yemeğini yiyor, ya denizaltında yemeğini yiyor ya da telefonun yasak olduğu odalarda karınlarını doyuruyorlar. Kısacası; yaşıyorlar bu hayatı.

Bu restoranda yemek yemek isteyenler soyunmak zorunda

Girişimci Seb Lyall, bu restoranı tasarlarken sadece özgürlüğü tatmak istediğini belirtmiş. Restorandaki malzemeler kilden yapılmış bir şekilde ve yemekler bu kil tabaklarda servis ediliyor.

ciplak2

Burada yemek yemek isteyenlerin Türk lirası olarak 240 TL'yi gözde çıkarması gerekiyor.

ciplak

ciplak3

Bu restoran ise Tayvan'da. Burada çıplak olanlar ise konuklar değil, garsonlar. Yemek servisini bikinili olarak gerçekleştiren garsonlar mevcut.

tayvan1

Menüde ise genellikle barbekü, kebap ve deniz ürünleri var.

tayvan2

Sıra dışı bir restordan daha... Çin'de bulunan Yang Jia Hot Pot isimli lokanta mini etek giyen kadınlara yüzde 90 indirim yapıyor.

cin2

İşletmecilerin ellerinde birer mezura var. Kadınların etek boylarını ölçerek ne kadar indirim yapacaklarını hesaplıyorlar :)

cin


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Ne garip dünya kimi ülkelerde bizim gibi 50 cm türban bezi için koca iktidar değişir, kimi ülkelerde donsuz südyensiz insanlar yemek yiyorlar,
@cemo3641 Sen hangisini istiyorsan git orada yaşa kardeş rahat ol takma kafana.
daha hesabı ödemeden adam soymak bu olsa gerek hıııı hıııı hıııı
AİLECEK GİTSİNLER SAPKINLAR
Ne yani, çıplak gelseler bedava mı yiyecekler ?
karnım acıktı
insanlar dogarken ciplak dogumuyormu??? insanin icinde sapiklik varsa, zaten bunun ciplaklikla , giyisisiyle alakasi yok. tabi biz yuz yil geride yasadigimiz ve adet goreneklerimiz e ders dustugu icin tabiki sapiklik oluyo
BATI CİNSELLİĞİ KULLANIP İYİ SÖMÜRÜYOR ORTADOĞUDA TABU OLAN ONLARDA SERBEST ADAMLAR AKILLI SONRA TÜM YATIRIMCILAR BATIYA GİDİYOR YALAN MI NİYE MİLLET ABD VE ALMANYA YA KOŞTURA KOŞTURA GİDİYOR PARALAR AKIYOR
@deniz079 ORTADOĞUDA TABU KELİMESİ,DİNİNDEN VATANINDAN KÜLTÜRÜNDEN TARİHİNDEN ASLINDAN NESLİNDEN UTANAN VE KAFİR AŞIĞI OLAN BİRİNİN SÖZÜ OLABİLİR...VELEV Kİ DOĞRU DEDİN,CİNSELLİĞİ TABU OLMAKTAN ÇIKARINCA ENFLASYON TERÖR İŞSİZLİK SIFIRLANACAKMI.?
İnsansız başlayan dünya insansız son bulmaya hızla ilerliyor.
Hesap iyi girer ama :))))
Midesizler, nimete saygınız yok
niye kkimamı yok yoksa bulaşık yıkatmadanmı ödetiyolar hesabı?
Diğer Haberler