Saraya 189 bin TL maaşla bahçıvan aranıyor

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'e ev sahipliği yapan Buckingham Sarayı'na bahçıvan aranıyor. Bahçıvan yılda 25 bin sterlin yani 189 bin TL kazanacak.

Saraya 189 bin TL maaşla bahçıvan aranıyor

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in resmi konutu İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth 25 bin sterline (189 bin TL) çalışacak bahçıvan arıyor.

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in (92) resmi konutu Buckingham Sarayı'nda 800 hizmetli çalışıyor. Sarayın görkemli imajında bahçesi önemli bir yer tutuyor. O nedenle sarayda çalışan bahçıvanlar özenle seçiliyor.

YILLIK 189 BİN TL

Kraliyet, yılda en az 18 bin 100 sterlin, deneyimine göre ise günlüğü 69 sterline bahçıvan arıyor. Yani bahçıvan yılda 25 bin sterlin (189 bin TL) kazanacak.

Bahçıvan için aranan temel özellik deneyimli olması. Bunun haricinde bahçede deneysel işler yapma konusunda cesur hareket etmesi ve yaratıcı olması bekleniyor. İşe alınacak bahçıvanın öz disipline sahip olması ve kusursuza yakın iletişim becerilerine sahip olması bekleniyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
allah askina su paund u turk lirasina cevirp haber yapmayin 25 bin paund burada hicbirsey 2 yatak odali bir evin yillik kirasi 30 bin paund ev kirasi bile cikmaz bu paradan
İngilizce bilsem talip olur dum.
Haber niteliği olmayan bir başlık Aylık 2000 paundla orada zor gecinirsin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler