YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  'Bugün ne pişirsem?' diyenlere tadı damakta kalacak tarifler! İşte 23 Şubat yemek menüsü

  'Bugün ne pişirsem?', 'Akşama ne yemek yapsam?' diye düşünme derdine son! Sizler için, tadı damaklarda kalacak tariflerle yemek menüsü içeriği oluşturduk. Yemekte başlangıç olarak erişteli yeşil mercimek çorbası var. İşte 23 Şubat yemek menüsü...

  Bu akşam servis edebileceğiniz birbirinden leziz tarifleri haberimizde derledik. Bugün yemekte erişteli yeşil mercimek çorbası, mac and cheese, soğan halkası ve tatlı olarak da irmik tatlısı var. İşte 23 Şubat yemek menüsü...

  ERİŞTELİ YEŞİL MERCİMEK ÇORBASI

  İçerisinde bulunan erişte ve mercimek sayesinde leziz olmasının yanı sıra bir de doyurucu bir tarif olan erişteli mercimek çorbasını ilk kez deniyorsanız çok seveceksiniz. Tariflere ulaşmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

  MAC AND CHEESE

  Kaşar peyniri ve makarnanın mükemmel uyumuna bayılacaksınız. İçerisinde bulunan süt, sarımsak ve maydanaoz yemeğe farklı bir aroma veriyor.

  SOĞAN HALKASI

  Soğan halkasını evinizde de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Birkaç adımda hazırlanan bu tarif için mısır nişastası, un, kuru soğan gibi malzemeler gerekiyor.

  İRMİK TATLISI

  Çoğu kişinin severek tükettiği bir tatlı olan irmik tatlısı hem hafif hem de enfes bir tarif. 202 kalori olan bu tatlı 5 dakika gibi kısa bir sürede hazırlanıyor.


  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler