YEMEK

Bulutlar kadar yumuşak! Tadına doyum olmaz 7 enfes poğaça

Kıyır kıyır enfes poğaçalarla beş çayınızı şenlendirmeye geldik. Peynirli poğaçadan sıkıldıysanız mayasızından, karnabaharlısana kadar en lezzetlilerini sizler için derledik, buyursunlar.

Bulutlar kadar yumuşak! Tadına doyum olmaz 7 enfes poğaça

Listedeki poğaçaların hepsi birbirinden şahane! Peki sizin favoriniz hangisi?

Mayasız kıtır poğaça

p

Maya kullanmadan mükemmel poğaçalar yapmak mümkün. Çayın yanına misler gibi yakışan mayasız poğaçalarla harika öğünler geçirmeniz mümkün. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Cepli poğaça tarifi

cepli

Kuru maya ile hazırlanan cepli poğaçalar oldukça pofuduk bir kıvamda ve enfes bir görüntüye sahip. Çay saatinde alışkanlık haline gelebilecek kadar lezzetli bu cepli poğaçalar! Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Ayranlı pratik poğaça

ayranlı

Son derece farklı bir tarif... Ayranla yoğurulan hamur, poğaçanın lezzetini iki katına çıkarıyor. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Karnabaharlı poğaça

karnabaharlı

Düşük karbonhidratlı oluşuyla enfes bir alternatif. Diyetteyim diye üzülmeyin, bu sağlıklı poğaçaları yemek listenize dahil edebilirsiniz. Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.

Puf puf poğaça

puf

Pastaneden satın aldığımız poğaçaların tadını sollayacak kadar iddialı bir tarifle geliyoruz. Adının hakkını sonuna kadar veren puf poğaçaların tarifini görmek için tıklayın.

Patates hamurlu poğaça

patates

Bu poğaçanın hamurunda lezzet var çünkü biz onu patatesle yoğurduk. Yumuşacık içli içli poğaçanın detayları için tıklayın.

Havuçlu poğaça

havuçlu

Havucun ayrı bir aroma kattığı bu tarife bayılacaksınız. Üstelik bu şahane sebzenin peynirle uyumu bir harika! Tarifin detaylarını görmek için tıklayın.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön