SPOR

CANLI

Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu ve Ozan Tufan tarihe geçti

EURO 2020'de İtalya ile turnuvanın açılış maçında karşılaşan Türkiye'de Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu ve Ozan Tufan tarihe geçtiler.

Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu ve Ozan Tufan tarihe geçti

İtalya ile Avrupa Şampiyonası'nın açılış maçında karşılaşan Türkiye'de Burak Yılmaz, Hakan Çalhanoğlu ve Ozan Tufan tarihe geçtiler.

EURO 2016'da kadroda bulunan üç milli yıldızımız, bu karşılaşmada da forma şansı buldu ve milli takım tarihinde iki farklı Avrupa Şampiyonası'nda oynayan ilk futbolcular oldular.

Öte yandan, bir önceki turnuvada gol atma başarısı gösteren Burak Yılmaz ve Ozan Tufan EUR2020'de rakip ağları havalandırırlarsa iki farklı turnuvada gol atan ilk futbolcular olarak tarihteki yerlerini alacaklar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
trt spikeri ilk yarı boyunca italyayi övmeyi bıraksa da maç anlatsa iyi olmazmiydi. bize ne italyanın devasa futbolundan.bizi çocuklar halleder severler öğle takimlari
çok iyi tırt spikeri maç sonucunu italya sıfır türkiye 3 diye ilan etti.
Türk'ün turkten başka dostu yoktur hakem maçı sattı Avrupa bizi kıskandığı için maçı satın aldılar Avrupa dan çıkıp çin kuzey Kore İran Azerbaycan sudan la birlikte Türk'ün önderliğinde lig kurmalıyız bir Türk tek başına yüz italyani döver..
Ne yapalım elde anca bunlar var.
Geri Dön