MAGAZİN

Cem Yılmaz'a Sağlık Bakanı sorulunca... 'Ne olur yapmayın!'

Cem Yılmaz'a Sağlık Bakanı sorulunca... 'Ne olur yapmayın!'

Komedyen Cem Yılmaz, önceki gün oğlu Kemal ile birlikte Etiler'deki bir kebapçıdan çıkarken görüntülendi. Muhabirlerin soruları karşısında konuşmak istemeyen Yılmaz, "Çocuğun yanında mı konuşacağım? Ne olur yapmayın" dedi.

Cem Yılmaz oğlu Kemal ile kebap yedi. Baba-oğul mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenmiş, sağlık çalışanları için ücret almadan moral etkinlikleri düzenlenirse katılacağını duyurmuştu.

Sağlık çalışanları için göreve hazır olduğunu belirten Cem Yılmaz'a, Bakan Koca ile görüşüp görüşmedikleri soruldu.

2848253_04de45432f36c6b16651fdd4d45bd65e_640x640

Oğlunun yanında konuşmak istemeyen Cem Yılmaz, "Çocuğun yanında mı konuşacağım? Ne olur yapmayın" dedi.

Yılmaz, muhabirlerin "Cem Bey neden bu kadar gerginsiniz?" sözlerine ise "Hayır gergin değilim. Sizinle röportaj yapmamı istiyorsunuz" şeklinde karşılık verdi.

2848253_ed8dc93a7cafbcee06087d311e549f2b_640x640

Cem Yılmaz yaptığı çağrıya Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan cevap geldiğini bildirmişti. Yılmaz, sosyal medya hesabı Twitter'den şu ifadelere yer vermişti:

Sayın Sağlık Bakanımız bugün dile getirdiğim düşünce ile ilgili beni cok mutlu eden haberler verdi. Kendisine çok tesekkür ediyorum. Doktorlarımız,hemşire kardeşlerimiz ve tüm sağlık emekçileri yle nasıl buluşacağımızı planlayıp sağlıkla gülümseyeceğiz. Umudum bu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Adami bir rahat birakin be
Geri Dön