Cem Yılmaz'ın Arif v 216 filminde Zeki Müren sürprizi

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216’dan ilk görüntüler geldi. Arif v 216'dan yayınlanan ilk sahnelerde geçmişe giden Arif karakteri bir partide Zeki Müren'le karşılaşıyor.

Cem Yılmaz'ın Arif v 216 filminde Zeki Müren sürprizi

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216’dan ilk görüntüler geldi. Yayınlanan ilk teaser’larda Çağlar Çorumlu kostümleri ve aksesuarlarıyla ‘Sanat Güneşi’ Zeki Müren’e yeniden hayat veriyor. Robot 216'yla birlikte geçmişe giden Arif, bir partide Zeki Müren'le karşılaşıyor. Cem Yılmaz, Vizontele filmindeki kendi sahnesine de atıfta bulunuyor.

Daha önce kadrodaki isimleri tek tek Twitter adresinde açıklayan Cem Yılmaz, Tarkan’ın Kuzu Kuzu şarkısının çaldığı bir sahneyi paylaştı. Görüntülerdeki bir diğer sürpriz ise ‘Kuzu Kuzu’! Tarkan’ın Türk Pop Müzik klasikleri arasına giren şarkısı Kuzu Kuzu’yu bu defa Arif Işık seslendiriyor.

Oyuncularından Seda Bakan, Pembeşeker karakteriyle ilk kez seyircinin karşısına çıkıyor. Cem Yılmaz’ın Gora filminde kült olan karakteri Erşan Kuneri yine Arif V 216’nın ilk görüntüleriyle seyirciyle buluşuyor. Post prodüksiyon çalışmaları devam eden film, Nu Look ve CMYLMZ Fikir Sanat yapımcılığında 5 Ocak 2018 tarihinde vizyonda olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler