MAGAZİN

Cemile Ali'yi öldürecek mi?

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin çileli Cemile'ye tecavüz eden Ali Kaptan'a bıçak salladı!...

Cemile Ali'yi öldürecek mi?

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin çileli annesi Cemile; önce ihanete uğradı, ardından kocasının sevgilisini yaralayarak cezaevine girdi. Cezaevinde iki kadın tarafından darp edildi.

Cezaevinden çıkan Cemile kocasından boşandı ardından kocası onu çocuklarıyla birlikte evden atarak kenar mahallede bir barakaya yolladı.
Cemile iş bulmak için gittiği şirkette tacize uğradı. Daha sonra bulduğu işlerde de boşandığı kocası yüzünden çalışamadı. Eski kocası kendisine ilgi duyan iyi yürekli adama da karışarak mutluluğuna engel oldu.

Son olarak eski kocası Cemile'nin ırzına geçti...
Başına onca şey gelen Cemile bu kez de 'katil' damgası yemekle karşı karşıya...
Dün akşam yayınlanan bölümün final sahnesinde Ali Kaptan'a bıçak sallayan Cemile'yi bakalım gelecek bölümlerde daha hangi çeşit acılar bekliyor?...

[**

MAGAZİN 'BİRBAK'I FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN**](http://www.facebook.com/pages/Magazin-Birbak/162650420431413)

[Cemile, Ali Kaptanı bıçaklayacak mı?](http://video.mynet.com/1nisannn/Cemile-Ali-Kaptan-i-bicaklayacak-mi/1164798/ "Cemile, Ali Kaptanı bıçaklayacak mı?") | [www.mynet.com/video](https://www.mynet.com/video "https://www.mynet.com/video")
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler