Cinsel içerikli fotoğraflardan sonra Gönül Yazar, Rüzgar Mağden'den ayrıldı

Gönül Yazar kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden'den ayrıldı. Her fırsatta aşkını dile getiren, sevgisini ele güne karşı haykıran Rüzgar Mağden'in Instagram'dan bir kadına cinsel içerikli fotoğraflar yolladığı iddia edilmişti.

Cinsel içerikli fotoğraflardan sonra Gönül Yazar, Rüzgar Mağden'den ayrıldı

Gönül Yazar kendisinden 32 yaş küçük sevgilisi Rüzgar Mağden ile ilgili iddialar sonrası ayrılık kararı aldı. Rüzgar Mağden'in Instagram'dan bir kadına cinsel içerikli fotoğraflar yolladığı iddia edilmişti.

Tüm bu iddiaların ardından Gönül Yazar "O yazışmaları affedemedim, ben modernim ama muhafazakarım da. Yüzüne ve gözlerine bakamıyorum. Utanıyorum. Sihir bozuldu, araya soğukluk girdi. 'Bekardım, yapabilirim' dedi ama bir kadınla bel altı konuşmak nasıl bir şey ya? Şaştım kaldım" dedi.

Yazar, "Öğrendiklerimden sonra gözlerine bile bakamıyorum" diyerek Rüzgar Mağden ile yollarını ayırdı.

Gönül Yazar'ın açıklamasının ardından Rüzgar Mağden de bir açıklama yapıp "Canım Gönül'üm seni hiç unutmayacağım" dedi.

CİNSEL İÇERİKLİ MESAJLAR ATTI

Gönül Yazar’ın sevgilisi Rüzgar Mağden’in göründüğü gibi olmadığını belirten bir kadın şunları söylemişti:

"İki sene önce Rüzgar Mağden arkadaşım Doğa’nın hayatına girdi, ona cinsel içerikli mesajlar gönderip yakınlık kurmaya çalıştı. Arkadaşımın sevgilisiyle arasını açtı, onu defalarca İstanbul’a davet etti.

Arkadaşım ona güvenip gitmedi, kendisi hasta ruhlu birisidir. Rüzgar Mağden’in gerçek yüzünü ona en yakın insanlar bile çözemedi. Ben Gönül Yazar’a söyledim yaptıklarını, o da bana ‘erkektir yapar’ yanıtını verdi."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Aynaya baksan o adamın senin yanında menfaat için durduğunu anlardın.
@hedefmars_2018 HAHA VALLA HAKLISIN:)))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler