Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otel koridorlarında kaos: Çırılçıplak soyunup kat kat gezdi! 25 yangın alarmını harekete geçirince...

  İngiltere'de sarhoş bir adam çırılçıplak soyunup otelde gezinerek dikkat çekti. Uyarılması üzerine daha da fevrileşen sarhoş ziyaretçi, kat kat gezip yangın alarmlarını aktive ederek korkunç bit kaosa neden oldu. Polisleri de oldukça zorlayan Kerner, olayın ardından o gece sarhoş olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.

  Otel koridorlarında kaos: Çırılçıplak soyunup kat kat gezdi! 25 yangın alarmını harekete geçirince...

  Joseph Kerner ve bir meslektaşı, geçen yıl bir sabah erken saatlerde Bristol'deki otele döndüklerinde aşırı derecede sarhoştu. 32 yaşındaki Kerner, odasından çırılçıplak resepsiyon masasına yürürken otelin güvenlik kamerasına yakalandı .

  KABA DAVRANDI

  Daha sonra, kendisine havlu uzatan ve kibarca odasına dönmesini isteyen bir personele oldukça kötü davrandı. Ayrıca, otel çalışanına bir dizi kaba söz söyledi ve taciz söylemlerinde bulundu.

  ALARMLARI ÇALIŞTIRDI

  0_BR171221premier_innPAG-36

  Tüm çabalara rağmen Kerner ikna edilemedi ve otelin birçok katını çıplak halde dolaşıp yangın alarmlarını aktive etti. Tam 25 yangın alarmını çalıştıran iki çocuk babası Kerner, otelde korkunç bir kaosa neden oldu. Birçok konuk, otel odalarındna çıkmak zorunda kaldı ve panik yaşadı.

  HATIRLAMADI

  Polis geldiğinde Kerner'ın elinde hala bir yangın söndürücü vardı ve memurlara sözlü olarak saldırmaya devam etti. Kerner, polise, yoğun bir içki tükettiği gecenin ardından olayı hatırlamadığını söyledi. Ancak sonunda hakkında yapılan suçlamaları kabul eden adam, 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler